Чиновники стверджують, що підготували пляжі до курортного сезону на 90%

В Одесі планують офіційно відкрити пляжі 1 червня, хоча одесити вже активно відвідують узбережжя та засмагають

Про це заявив під час брифінгу директор департаменту комунальної власності Одеської міської ради Олексій Спектор, передає кореспондент Depo.Одеса.

За його словами, комунальники вже привели до ладу схили, зелені зони, а також пофарбували урн, лавки, та відновили 16 спортивних і шість дитячих майданчиків.

На комунальних пляжах, яких буде всього 12 проти 48 приватних, вже просіяли пісок від сміття, а також готують медпункти та рятувальні станції.

Водолази-рятувальники провели дослідження глибин морського дня. В цьому році чиновники спробують відвоювати у приватників 10% додаткових зон для безкоштовного відпочинку, таким чином повинно бути 40% зон вільних від шалашів, топчанів і Бог зна чого ще.

За ситуацією на пляжах будуть стежити спеціальні мобільні групи, а на узбережжі повинен працювати вілопатруль.

Цікаво, що ще вранці понеділка мер казав про те, що топчанами не повинні заставляли узбережжя, а вже менш ніж за добу на брифінгу Спектор заявив, що будут перевіряти вільні ділянки від топчанів. "З 6 ранку мобільні групи будуть перевіряти стан і площу вільну від топчанів і лежаків. При виявленні порушення будемо включати всі важелі аж до судового розірвання договору з такими орендаторами", - зазначив він.

Таким чином, і цього року дива не станеться, а більшість пляжів буде заставлено непотрібними у більшості своїй топчанами.

Нагадаємо, в Одесі досі не готові правила експлуатації пляжів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса