ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чиновники мерії Чернівців зі сльозами випрошували у депутатів чималі премії

Під час обговорення змін до бюджету у сесійній залі гарячу дискусію викликало питання премій керівному складу міської ради

Depo.
11 серпня 2017 13:41
ФОТО: depo.ua

Чиновники хочуть, щоб розмір їхніх премій дорівнював 105-205% від зарплатні. Таке питання піднімалося під час чергової сесії міськради. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Чернівецький промінь"

У результаті зарплата міського голови Олексія Каспрука зросте з 12 до 25 тисяч гривень, його заступника – із 12 до майже 20 тисяч. Директор департаменту отримуватиме 18 тисяч гривень, а його заступник – 16 тисяч. Рядовий спеціаліст міської ради матиме зарплатню 7,5 тисяч гривень.

Депутатів такі цифри обурили, кажуть, чиновникам не гріх платити більше, але за умови, що їхня робота буде ефективною. Наразі ж надбавки, які просять працівники мерії, депутати вважають необґрунтованими. "Рядовим працівникам, спеціалістам, які виконують щодня рутинну роботу, нарахували мінімальні суми премії, лише 105%. Керівники, тим часом, себе не образили, їм 205%", – зауважив депутат від "Рідного міста" Володимир Бешлей.

Керівник фінансового управління Лівія Бумбуляк вважає, що депутати неправі. Вона розповіла, що працювала багато років, закінчила школу з золотою медаллю. "Коли мої подружки ходили на танці, я сиділа над книжками, коли друзі відпочивали, я брала участь у різних олімпіадах. Вчилася три курси майже із червоним дипломом, потім перевелася на заочний, і я тепер випрошую у вас зарплату", - розплакалася чиновниця.

Депутати ж зауважили, якщо і підтримувати гривнею, то, перш за все, рядових працівників мерії, тож проголосували преміювати усіх працівників міської ради на 205%. Але, при цьому, керівники департаментів мають щоквартально звітувати про свою роботу.

У результаті депутати не дійшли згоди щодо суми, яку слід виділяти із бюджету на премії чиновникам, а відтак і за проект рішення в цілому не проголосували. Тож питання преміювання поки відклали.

Нагадаємо, раніше у Чернівцях депутати вирішили допомогти з житлом АТОвцям.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса