Chevrolet охоронної фірми роз'їжджав Трасою здоров'я

Вранці одесити, які перебували на Трасі здоров'я, помітили автівку, що вільно рухалася пішоходною зоною. На вимоги муніципалів охоронці ніяк не реагували

Сьогодні, 24 червня, близько 7:50 до КУ "Муніципальна варта" надійшло декілька заяв від громадян про автомобіль, який на великій швидкості пересувається по Трасі Здоров'я. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-мер Андрій Котляр. 

За його словами, Департамент муніципальної безпеки перевірив інформацію по камерах відеоспостереження. З'ясувалося, що автівка Chevrolet Aveo, яка і насправді пересувалася пішоходною зоною, належить охоронному підприємству Агенція безпеки "Центр"  "Вказаний автомобіль о 07:43 години заїхав з боку пляжу "Отрада" через газон та тротуар, минаючи обмежувачі руху та пост охорони. О 07:45 автомобіль зупинився біля ресторану "Глечик". З автомобіля вийшли два охоронця фірми та пішли у бік ресторану "Табу". В цей час на місце прибув працівник варти, який вимагав від співробітників охоронного підприємства припинити подальший рух по пішохідній зоні та дочекатись прибуття працівників поліції. Проте, охоронники АБ "Центр" відмовились виконувати вимоги працівника установи та у 07:56 поїхали у зворотному напрямку", - йдеться у пості Котляра.  Він додав, що автомобіль виїхав через поста установи КПП "Узвіз Віце-адмірала Азарова", не зупинившись на вимоги працівників охорони, а потім рушив через газон з "Траси здоров’я" біля ресторану "Хуторок у моря" (пляж "Ланжерон").

Віце-мер, з посиланням на відеозапис, зазначив, що автівка охоронної фірми рухалася із грубими порушеннями правил дорожнього руху, а саме: декілька разів їхав по газонах і тротуарах, а швидкість руху складала 40-50 км/год.

"Наразі департаментом муніципальної безпеки зібрано усі звернення громадян, фото\відео докази та готується заява до правоохоронних органів, в тому числі, і в структури, які займаються ліцензуванням охоронних фірм", - резюмував чиновник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса