Чернівчан попереджають, щоб не купували квартири у "нахаббудах"

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю міської ради виявила розміщення оголошень на сайтах продажу об'єктів нерухомого майна квартир "студіо" або "смарт" (апартаменти) на вул. Руській у Чернівцях

Про це повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу Чернівецької мерії.

Працівники Інспекції ДАБК встановили, що будинок, про якій йдеться в оголошеннях знаходиться за адресою: вул. О.Пчілки, 5-б, на розі вулиць Руської та О. Пчілки. "Документи які б надавали право на виконання будівельних робіт та свідчили про прийняття в експлуатацію об'єкта за вищевказаною адресою відсутні. Відповідно до містобудівної документації "Коригування генерального плану міста Чернівці", затвердженої рішенням 48 сесії міської ради VI скликання від 27.03.2014 №1171 в складі якої розроблено схему зонування території міста Чернівці (детальний план не розроблявся), земельна ділянка на вул. О. Пчілки, 5-б розташована на території промислових підприємств і технологічних об'єктів та установок IV класу (В-4), де будівництво житла не передбачено", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Станом на цей час Інспекція ДАБК проводить організаційні заходи щодо проведення позапланової перевірки дотримання вимог містобудівного законодавства на вказаному будівництві. Чернівецька міська рада застерігає мешканців міста від інвестування та придбання сумнівних об'єктів нерухомого майна, зокрема на вул. О. Пчілки, 5-б.

Нагадаємо, в Одесі поштрафували власників "нахаббудів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook