Через візит на інавгурацію Трампа нардеп Ківалов потрапив у поле зору федеральних прокурорів США

Федеральні прокурори США проводять перевірки щодо українських політиків і бізнесменів, які були присутні на інавгурації президента Дональда Трампа

Як повідомляє Depo.Одеса, про це написало американське видання The New York Times.

Відомий проросійськими інінціативами народний депутат України Сергій Ківалов, йдеться у статті, був одим з щонайменше дюжини українських політиків і бізнесменів, які відвідали інавгурацію Дональда Трампа у 2017 році.

"Свідчення про присутність українців зрештою викликало інтерес спеціального адвоката Роберта С. Мюллера III, коли він досліджував втручання Росії у вибори 2016 року, і породив низку відповідних запитів федеральних прокурорів. Розслідування випливають з дедалі більших ознак того, що деякі українці, які приїхали до Вашингтона на інавгурацію, або їхніх помічників, пропагували "великі угоди", або "мирні" плани, які відповідали інтересам Росії, у тому числі шляхом скасування санкцій", - йдеться у тексті американського видання.

Доказами візиту до США називаються світлини танцю, квитків та перепустки на Бал Свободи, який проходив у конференц-центрі імені Волтера Е.Вашингтона. Сергій Ківалов опублікував ці кадри на своїй сторінці у Facebook та заявив, що для нього "це була честь" бути присутнім.

Скріни зі сторінки Сергія Ківалова у Facebook, на які посилається The New York Times

Фото на головній: Сергій Ківалов 21 січня 2017 року на своїй сторінці у Facebook розмістив світлину з Балу Свободи, який є частиною інавгурації Дональда Трампа

Depo.Одеса писав, що нардеп Сергій Ківалов відлетів на інавгурацію Дональда Трампа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса