Через ремонт Софієвської частина маршруток та трамваїв змінить схему руху

Транспорт частково буде перенаправлений по вулицям Єлісаветинській та Ольгіївській, Торговій і Пастера

У п'ятниці, 23 березня, з 22:00 комунальники перекриють вулицю Софіївську для проведення каптітального ремонту, повідомляє Depo.Одеса.

У департаменті транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху розповіли, як курсуватимуть маршрутні автобуси та трамваї.

Автобусних маршрутів №№ 168, 240, 250:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Торгової на вул. Пастера, вул. Ольгіївську, узв. Маринеско і далі за маршрутами.

Автобусних маршрутів №№ 105, 121, 130, 146, 242:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від вул. Преображенської на вул. Єлісаветинську, вул. Кінну, вул. Пастера, вул. Ольгіївську, узв. Маринеско і далі за маршрутами.

Автобусного маршруту № 145:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від пров. Маяковського на вул. Єлісаветинську, вул. Кінну, вул. Пастера, вул. Ольгіївську, узв. Маринеско і далі за маршрутом.

Автобусного маршруту № 117:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від пров. Маяковського на вул. Єлісаветинську, вул. Кінну, вул. Пастера і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до вул. Преображенської - від вул. Пастера на вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Автобусного маршруту № 137:
- у напрямку руху до Пересипських мостів - від пров. Маяковського на вул. Єлісаветинську, вул. Кінну, вул. Пастера, вул. Ольгіївську, узв. Маринеско і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до вул. Преображенської - від Пересипських мостів на вул. Старопортофранківську, вул. Пастера, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Трамвайного маршруту № 3 «Люстдорф – вул. Пастера»:
- у напрямку руху до вул. Пастера - від вул. Новощіпний ряд на вул. Старопортофранківську, вул. Пастера;
- у напрямку руху до Люстдорфської дороги - від вул. Пастера на вул. Старопортофранківську, Новощіпний ряд і далі за маршрутом.

Трамвайного маршруту № 15 «Слобідській ринок - Олексіївській сквер»:
- у напрямку руху до Олексіївського скверу - від пл. Тираспольської на вул. Преображенську, вул. Старопортофранківську, вул. Мечникова, вул. Адмірала Лазарєва, Олексіївський сквер (ст. Товарна);
- у напрямку руху до Слобідського ринку - від Олексіївського скверу на вул. Адмірала Лазарєва, вул. Мечникова, вул. Старопортофранківську, вул. Преображенську, пл. Тираспольську, вул. Ніжинську і далі за маршрутом.

Робота трамвайного маршруту № 12 буде організована від Слобідського ринку до Херсонського скверу.

Нагадаємо, роботи планують закінчити до 5 грудня.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса