Через пільгові перевезення одеські залізничники зазнають збитки

З початку поточнгого року, за оперативними даними, на філії "Одеська залізниця" констатували 549,1 млн грн збитків у приміському сполученні

За 10 місяців поточного року "Одеська залізниця" за пільгові перевезення отримала від міських та районних адміністрацій компенсацію у розмірі 15,2 млн грн, або 39,1% від необхідної суми. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-центр "Одеської залізниці".

Загалом, за вказаний період було перевезено 2,1 млн пасажирів-пільговиків на суму 38,9 млн грн.

У прес-центрі зазначили що у перше за останні три роки за результатами зустрічі директора регіональної філії "Одеська залізниця" з мером Одеси Геннадієм Трухановим було підписано договір на 2018 рік, внаслідок чого регіональна філія отримала 5 млн грн компенсації з місцевого бюджету. "Однак, за даний період відсоток компенсації по місту Одеса ще становить – 54%. Загалом по Одеській області за 10 місяців поточного року заборгованість з компенсації філії становить лише 50,5%", - йдеться у повідомленні.

У той же час, деякі районні державні адміністрації відмовляються підписувати договори на компенсацію збитків залізничному транспорту. Вони пояснюють це відсутністю коштів у місцевих бюджетах.

Найбільша заборгованність з компенсації за пільгові перевезення склалася у Березівському районі - 576,9 тис. грн. Балтський район заборгував 362,9 тис. грн, Овідіопольський – 319,1 тис. грн, ще 206,7 тис. грн не отримано компенсації від Великомихайлівського району та 91 тис. грн від Ананьївського.

Нагадаємо, влітку одеські залізничники отримали лише третину грошей у якості компенсації за перевезення пільговиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса