UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через невідвідування засідань на Одещині звільняють членів виборчих дільниць

У переважній більшості всі засідання окружних виборчих дільниць Одещини відвідують не менше двох третин членів

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, передає Depo.Одеса.

Так, найбільш відповідально до виконання обов'язків підходять члени ОВК виборчого округу №133, де на засідання приходить більшість членів комісії, при цьому в цій ОВК не спостерігається систематичного невідвідування засідань.

У той же час в ОВК виборчого округу №142 Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження чотирьох членів комісії, які представляють Ігоря Смешка, Ігоря Шевченка, Руслана Кошулинського і Олександра Данилюка через систематичне невиконання обов'язків членів комісії, а саме невідвідування засідань ОВК. Втім, заміни членів комісій за поданнями зазначених кандидатів не відбулося.

Станом на кінець березня рівень замін в більшості ОВК Одеської області не є значним. У більшості комісій замінили близько 20-30% членів від загального складу. Тільки в ОВК округу №143 замінили 48% членів комісії, включаючи повну заміну всього керівного складу комісії, а заступника голови комісії замінювали двічі.

У ДВК Одеської області змінили від 13 до 20% членів. Найбільш поширеною причиною для замін є відмова громадян від виконання обов'язків членів ДВК. Найчастіше замінювали членів комісії, які представляли Олександра Вілкула, Миколи Габера, Валентина Наливайченка, Юрія Бойка, Анатолія Гриценка та Ольги Богомолець. "В окрузі №139 існує ймовірність проблем в організації роботи дільничних комісій в день голосування, оскільки п'ять ДВК великих виборчих дільниць утворені в мінімальному складі. ОВК вже розглядала питання про можливість доукомплектування таких ДВК за поданням голови комісії, однак не дійшли згоди щодо такої можливості. На цих ділянках зареєстровано понад 2-2,5 тисячі виборців, тому ми прогнозуємо можливі проблеми в день волевиявлення громадян", - попередив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області Анатолій Бойко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"