Через невидачу документів правоохоронцями операція з вилучення кулі з тіла Михайлика відклалася

Національная поліція та Генеральна прокуратура досі не надали документів, завдяки яким після вилучення кулі з тіла одеського активіста Олега Михайлика її можна буде долучити до речових доказів

Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав сам громадський діяч Олег Михайлик.

За його словами, операція з виручення кулі мала відбутися вчора, 9 січня, але було вирішено відкласти на кілька днів. "Багаторазово обіцяні Національною поліцією, Генеральною прокуратурою та Генпрокурором документи про надання міжнародної правової допомоги до сих пір так і не дійшли до німецьких правоохоронців. Система не залишає мені самому ніякого вибору, окрім як лягати на операційний стіл, розуміючи, що витягнута куля практично втрачає весь свій сенс, як найважливішого речового доказу, в слідчих діях і в суді в подальшому. Адже саме ця витягнута куля може нести в собі той потужний "законсервований" потенціал для розкриття цього резонансного злочину. Саме куля могла б вивести не тільки на виконавців мого замаху, але і на посередників, і навіть на замовників", - вважає Михайлик.

В той же час активіст, в якого стріляли на вулиці Осипова, сподівається, що поліціянти все ж таки нададуть необхідні документи, і вилучену кулю зроблять речовим доказом.

Нагадаємо, в Одесі 22 вересня стріляли у активіста Олега Михайлика.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса