ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Частину акцій електростанцій Одещини продають сінгапурській компанії

Відповідний дозвіл надано Антимонопольним комітетом України
Depo.
5 листопада 2015 18:38
ФОТО: depo.ua
Частину акцій електростанцій Одещини продають сінгапурській компанії
Частину акцій електростанцій Одещини продають сінгапурській компанії

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії "CNBM International Energy PTE . LTD." (Сінгапур) на придбання частини акцій електростанцій в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

Також сінгапурській компанії дозволили придбати частку в статутному капіталі ТОВ "Франко Солар" і ТОВ "Франко Піві", обидва розташовані в селі Старокозаче Білгород-Дністровського району.

Крім цього, надано дозвіл на придбання частки в статутному капіталі ТОВ "Дунайська СЕС -1" (село Долинівка, Арцизький район), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств, а також ТОВ " Дунайська СЕС -2" (село Павлівка Арцизький район), ТОВ "Приозерне 1" (Кілія), ЗАТ "Приозерне 2" (Кілія ), ТОВ " Лиманська Енерджі 2 " (Рені) і ТОВ "Лиманська Енерджі 1 " (Рені).

За інформацією "CNBM International Corporation", наданої в Антимонопольний комітет України, "CNBM International Energy PTE. LTD." входить до складу Китайської національної групи корпорації за будівельними матеріалами (CNBM). Вона є однією з найбільших державних корпорацій Китаю. CNBM займається виробництвом будівельних і механічних матеріалів. Це група №1 з виробництва цементу та гіпсокартону, яка володіє найбільшими в Китаї і в світі потужностями, а також найбільшими у світі потужностями з виробництва скловолокна. Також компанія торгує сталлю, продуктами лісу, будівельним обладнанням, верстатами, мінеральними продуктами, вугіллям і т.д.

CNBM займає 267 місце в рейтингу 500 найбільших компаній світу за версією "Fortune Global". Річний оборот компанії складає більше 41 мільярд доларів.

З 2005 року компанія займається фотоелектрика - виробництвом полі- та монокристалічних кремнієвих сонячних батарей і є одним з лідерів у Китаї та світі (її потужності складають більше 1 000 МВт за рік).

CNBM на ринку України близько 5 років і є одним з найпотужніших гравців ринку відновлюваної енергетики в Україні. Крім того, компанія завершує оформлення ряду українських активів в галузі поновлюваних джерел енергії.

Актуальні новин Одещини завжди на Depo.Одеса