Буйство кольору і одеських тем: Фестиваль хризантем став зоною для фотосесій і прогулянок

У Зеленому театрі, що у парку Шевченка, можна помилуватися красою осінніх квітів, з яких створили копії одеських пам'ятників

Буйство кольору і одеських тем: Фестивал…

Кореспондентка Depo.Одеса побувала на Фестивалі хризантем, на який витратили майже 30 тисяч квітів.

Оразу зазначимо, що спроба майстрів передати колорит Одеси і головні пам'ятки міста за допомогою об'ємних квіткових фігур, а це більше 30 інсталяцій, місцями була дуже вдалою. Як от, наприклад, з інсталяціями одеського дворику, Воронцовського маяку, трамвайчику. Але не всі фігури були досить зрозумілі відвідувачами, як, наприклад, Морвокзал, Привоз, Музкомедія.

Окремо хотілося б відзначити непогану інсталяцію Грецького парку. Організатори фестивалю визнають, що через те, що фігури спорудили не просто з квітів, а з квіткових горщиків, це зробило квіткові пам'ятки менш впізнаваними. Однак таке рішення було прийнято для того, щоб зробити їх більш довговічними, адже хризантеми для фестивалю вирощували в розплідниках по всій Україні. Тому для квітникарів цей фестиваль буде особливим святом, а для інших одеситів – новою фотозоною для фотосесій.

Фестиваль буде відкритий для відвідувачів до 27 жовтня без вихідних. Вхідний квиток коштує 100 гривень. Час роботи з 10:00 до 20:00 години, але організатори радять приходити о 12-13годині, коли ще світить сонце і саме час влаштувати собі пікнік з родиною або робочу сієсту.

На вихідних навіть обіцяють розважальну програму: будуть гратити відомі хіти на саксофоні, відбудуться майстер-класи з бачати і сальси та дитячі інтерактивні ігри.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook