ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боровик вважає Порошенка винуватцем програшу на референдумі

Заступник губернатора Одещини вважає, що політична еліта України винна у тому, що Україну не беруть в Європу
Depo.
7 квітня 2016 10:24
ФОТО: depo.ua
Боровик вважає Порошенка винуватцем програшу на референдумі
Боровик вважає Порошенка винуватцем програшу на референдумі

Заступник губернатора Одещини Саша Боровик вважає винними в програшу в референдумі в Нідерландах чинний уряд України, пише Depo.Одеса.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"З недавнього часу я не маю ілюзій щодо Петра Порошенка. Я повинен визнати, що вони у мене були коли я їхав в країну. Я був радий, що він виграв вибори, я пишався за нього коли він робив свою промову в Конгресі, коли його команда мене запрошувала - вони говорили правильні речі про економічні реформи. Довгий час в контексті протистояння між ним і його табором проти Яценюка і НФ, я вважав президента краще з цих двох. Я так більше не думаю. Я думаю вони всі однакові. Вони продукти свого часу, кожен обома ногами стоїть в пост-совдепівському минулому. У ньому вони заробляли гроші, будували політичні кар'єри, обзаводилися друзями і командами. У ньому вони вчилися політичній культурі, розвивали політичну інтуїцію", - заявив Боровик.

"Я не буду торкатися всіх нюансів програшу в Нідерландах - їх багато і не всі вони пов'язані з Україною. Але на внутрішньо-політичному небосхилі, я б не ставив все в провину тільки президенту, хоча він безумовно перший хто повинен набратися мужності і визнати відповідальність. Референдум показав на банкрутство українських політичних і економічних еліт (що напевно одне і те ж), їх підходу до життя і нездатність представляти країну. Вони підійшли до Європи так, як вони підходять до всього - від приватизації до запуску літака в Непал. Спустивши рукави. По пост-совдепівськи. Вони сподівалися, що референдум можна виграти відправивши в Нідерланди співаючих дітей і нових про-західних політиків. Вони підійшли до референдуму так само як до виборів в Одесі або Чернігові", - додав він.

"Сьогодні почнеться полювання за відьмами. Звинувачуватимуть журналістів, паутіністів, анархістів. Дістанеться євроскептикам і єврооптимістам. НФ буде звинувачувати БПП, Ляшко і Тимошенко будуть звинувачувати всіх. Будуть робити те, що робили завжди. У корпорації, коли вона завалює найважливіший проект свого життя призводять нового CEO і починають реструктуризацію. Її роблять швидко і через пів-року з'являється новий шанс. Якщо тільки це не банкрутство. У нас це ще не банкрутство. У країні багато сильних і позитивних сил. Банкрутство еліт означає нові можливості для них і для країни. Треба тільки швидше їх міняти і робити реструктуризацію", - зазначив Боровик.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса