ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боровик відповів нардепам на звинувачення його в нарузі над українським прапором

Нардепи збирають підписи під проектом постанови про позбавлення Саші Боровика громадянства України
Depo.
13 квітня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua
Боровик відповів нардепам на звинувачення його в нарузі над українським прапором
Боровик відповів нардепам на звинувачення його в нарузі над українським прапором

Виконуючий обов'язки заступника губернатора Одещини Саша Боровик відповів нардепам на їхню петицію про позбавлення його громадянства України, пише Depo.Одеса.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Декілька 25 депутатів Верховної Ради ініціювали петицію щодо позбавлення мене українського громадянства. По-перше, між нами, правниками, ніхто не може позбавити народженого українця українського громадянства. По-друге, ви, шановні обранці, краще би займалися вирішенням політичної кризи у країні", - заявив Боровик.

Також Боровик пояснив, як саме скандальна картина з прапором України з'явилася на його сторінці, наголошуючи на тому, що не має нічого спільного з цією роботою. Він зазначив, що лише поділився дописом організаторів акції "лицеМерія". За словами Боровика, на протязі дня організатори доповнювали свої пости, в тому числі і різноманітними фото і картинами, яки вони міняли декілька разів, а сам він не мав впливу на цей процес.

"Я запитався організаторів, що це була за картина, що так зворушила частину суспільства - вони мені пояснили що це був їхній протест проти того, що в одеській мерії під українськими прапорами засіли лицемірні бандити. Я маю сказати, що коли я знаходжуся в Одеський міський раді, то там справді є відчуття абсурду, коли я бачу цих бандитів, на чолі з Трухановим, під національними барвами; чи коли я бачу Ківалова, чи Гончаренка, чи Голубова - з знаками народних депутатів, співаючих національний гімн. Чомусь ця абсурдність мало турбує народних обранців, і це не здається їм вульгарною", - додав виконуючий обов'язки заступникf губернатора Одещини.

Також Боровик додав свою світлину, яку зробив в той день, коли на сторінці з'явився  провокаційний допис.

"А ось мій власний пост з того дня. Фото зроблено під Одеською прокуратурою. На ньому привітання написані на національному прапорі до мене від активістів. Іншого прапора в мене не має. Запрошую депутатів підтримати протест проти Стоянова, Труханова, Ківалова і лицеМерія", - сказав Боровик.

Боровик відповів нардепам на звинувачення його в нарузі над українським прапором - фото 1

Нагадаємо, що нардепи хочуть позбавити Боровика громадянства за прапор України з статевими органами.

Читайте також: Боровик: Президент віддав Одесу сепаратистам

Більше за життя Одеси та області таки