ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боровик скаржиться на бездіяльність СБУ

Речниця СБУ Олена Гітлянська припустила, що перевірка може зайняти не один день
Depo.
5 квітня 2016 10:36
ФОТО: depo.ua
Боровик скаржиться на бездіяльність СБУ
Боровик скаржиться на бездіяльність СБУ

Заступник губернатора Одещини Саша Боровик заявив, що СБУ маючі усі докази та факти не може взятися за мера Одеси та депутатів міськради.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Минуло більш ніж 24 години від того як команда журналісти опубліковали факти причетності мера Одеси до міжнародної мафії, та утилізацію офшорів. СБУ так ще і не відреагувала. 24 години для роботи спецслужб це вічність. Всі факти яки висунули команда журналістів мають вже бути в диспозиції СБУ. Не реагуючи, СБУ показує своє безсилля або, ще гірше, заангажованість", - сказав Боровик.

"Що до зв'язків мера з мафією, СБУ знає дуже добре хто такий Гена Капітан і як він пройшов свій шлях від охоронця до депутата і мера. СБУ знає досконало мереж офшорів яки пов'язані з мером, і іх участь у житті міста. Якщо СБУ цього не знає - спецслужба не виконує свою роботу. Сучасна спецслужба мала би відреагувати на заяви журналістів на протязі декілька годин. Я очікую що вони це зроблять сьогодні зранку. Якщо СБУ цього не зробить, Українці мають запитатись: чим у нас займається спецслужба?", - додав він.

Нагадаємо, що СБУ взялася за Труханова через російський паспорт.

Читайте також: Боровик заявив, що 29 депутатів міськради Одеси - громадяни Росії