ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Борис Філатов назвав Саакашвілі небіжчиком

Після словесної перепалки Борис Філатов у своєму "Фейсбуці" продовжує люто обзивати Михайла Саакашвілі. Останній запис стосується "смерті" одеського губернатора
Depo.
20 липня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua
Борис Філатов назвав Саакашвілі небіжчиком
Борис Філатов назвав Саакашвілі небіжчиком

У своєму останьому повідомленні на сторінці в "Фейсбук" слово "помер" щодо Саакашвілі Філатов вжив сім разів, пише Одеса.depo.ua

У зверненні Бориса Філатова говориться:

"Про смерть Саакашвілі і виборах у Чернігові (дуже особисте, але цинічне і смішне)
...

Саакашвілі помер. Він - небіжчик.

Ви можете скільки завгодно довго доводити собі зворотнє, але він - помер. Людська психіка схильна до самокомпенсации і тому тисячі людей, яким в душі соромно зізнатися собі, що їх знову обдурили, ніколи не напишуть про це. І навіть будуть гнати від себе думку, що просто пошилися в дурні.

Але Саакашвілі помер. І цьому є дві пояснення. До них ми повернемось трохи пізніше, а зараз я розповім вам як все було насправді. Адже пацієнт відкинув копита на моїх очах і за моєї участі.
...

Позавчора, відразу після нагородження батальйону «Кривбас», я направив свої стопи до Чернігова. І буквально відразу пішов по дворах. Тільки там, а не в Фейсбуці можна дізнатися як живуть люди і що вони думають про владу.

Ви знаєте з якої фрази я починаю виступ у дворах Чернігова ?: "Люди, вибачте нас за те, що ми влаштували разом з Березенко у вашому тихому й затишному місті цей пекельний п**дець". І люди розморожуються ... Тому, що вони люблять, коли їм не брешуть.

З Саакашвілі ми перетнулися зовсім випадково. При чому два рази. У це неможливо повірити, але так воно і було. Ніхто цього пихатого кретина не вистежував і вже точно за ним не ганявся. Я взагалі схильний бачити в житті знаки. Адже у Чернігові сьогодні депутатський аншлаг, але Саакашвілі попався саме мені. Людині, яка першою публічно виступла проти виписування у посилках з апельсинами чебурашок.

Ми повинні були перетнутися біля штабу Корбана з Віталіком Купрієм. Просто, щоб обмінятися машинами. Він збирався їхати в Полтаву в партійний промотур і йому був потрібен мій джип.

За штабом Корбана прямо в полі веселі люди варили плов на вогнищах і кричали якусь нісенітницю в мікрофони. В очікуванні Купрія, я вирішив вивчити корбановске громадське харчування і в цей момент до мене підскочив розбитний ведучий і почав просити перемішати плов. Кухар злобно подивився на нього і сказав: "Ідіот, віп-гості повинні перемішувати борщ. Плов ніхто не перемішує".

І тут я побачив Саакашвілі. Який фотографувався з веселими бабусями в футболках "Геннадій Корбан - надійна сила".

Месію явно крючило. Адже він теж не стежив за мною, а просто як ворона залетів на блискуче, а в результаті потрапив у корбановскій маргарин. Корбановскі штабісти іржали як коні і відпускали на адресу ворони безсторонні жарти типу: "Пішов лох прогулятися і потрапив як курей у ощип. Зараз ми з нього будемо борщ варити".

Те, що я теж виглядаю дурнем їм в голову думка явно не приходила...

Це відео, як і троллінгові звернення Корбана до месії з проханням про допомогу, зараз медіатехнологи Саакашвілі розганяють по мережі, щоб сплутати всім розуміння суті того, що відбувається ...
...

А далі почалася зовсім вже психоделія.

Дівчинка з штабу по імені Іра повезла мене на Вали фотографуватися. Для того, щоб потім надрукувати мою фотографію в паршивій газеті, в яку люди будуть загортати оселедець. Або ковбасу.

І на Валах я знову зустрів Саакашвілі, але тепер вже з Березенко. Останнє ви все бачили ...
...

Саакашвілі помер. І цьому є два пояснення.

На початку він помер для всіх пристойних людей. Звичайно, він може зараз продовжувати брехати з зассанимі очима в телевізорах, що він не для того їздив до Чернігова. І взагалі він нікого не підтримує. АЛЕ ВСІМ І ВСЕ ЗРОЗУМІЛО. І його зашквар з Березенко в музичній школі, куди ОДА зганяла підприємців, теж зафіксований і незабаром буде оприлюднено.

Вдумайтеся.

Інвестиційний. Форум. Березенко. У Чернігові. У музичній. Школі. Відкриває. Саакашвілі.

Скажіть, його можна після цього назвати розумним?

Можна. Тому, що він розумний і цинічний покидьок.
...

А ще Саакашвілі помер для інших людей. І цієї смерті, повірте, він боїться більше, ніж смерті для вас.

Істерика з "накачаним ублюдком" показала, що король - голий.

Ви знаєте, що переважна більшість чиновників - боягузлива падаль. З учорашнього дня брехливого Месію можна посилати відверто на х@й. Він буде дути страшні щоки, а які-небудь прокурори і авіадиспетчери будуть нахабно говорити йому в його одутлу пику: "Ти хто такий? Давай, до побачення"(с)
...

Все тільки починається.

Ступінь цинізму і брехні "Міхо" безумовно захмарна.

Але він попався на гасконців і "накачаних ублюдків". Ми не чіпали його першими. Його. Того дешевого чорта, який ще рік тому приїжджав до нас в Дніпропетровськ, канючив гроші і облизував нас біля прессволла ОДА ...
...

Я дуже часто пишу про те, що проблема нашої політики - це тотальна брехня. Що основною брехун - це Порошенко. І що, найголовніше, не треба брехати самому собі.

Скажіть, навіщо їздити в Татарбунари на маршрутці, щоб ззаду йшли два джипи з автоматниками? (Докази є)

А навіщо пересуватися по Україні на чартерному літаку Кості Живаго, але, при цьому, боротися з "засиллям монополій на авіаринку"? (Докази є)

А літати в Вилково приватними вертольотами? (Докази є).

Повірте, я не проти охорон і вертольотів.
У мене вони теж є. Я ніколи не приховував цього.
Я проти брехні чебурашок, яким дали під зад у власній країні.
...

Я не брехун.
Я просто "накачаний ублюдок", який воліє не брехати.

І ви не брешіть. В першу чергу самі собі.

Саакашвілі - помер.

Плюньте на політичний труп і йдіть далі"."

Нагадаємо, що у Чернігові голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відвідав акцію, влаштовану активістами партії "УКРОП", на якій вступив у словесну перепалку з одним із засновників партії - Борисом Філатовим.

Більше новин Одещини читайте на Одеса.depo.ua.