ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Біля "Замку Гаррі Поттера" в Одесі знову мітигують

Мітингувальники викрикували гасла на адресу передвиборчого альянсу Гурвіца та Ківалова
Depo.
29 вересня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua
Біля "Замку Гаррі Поттера" в Одесі знову мітигують
Біля "Замку Гаррі Поттера" в Одесі знову мітигують

Неабиякі пристрасті знову розгорілися біля будівлі на 8-й станції Великого Фонтану, прозваного в народі "замок Гаррі Поттера", пише Depo.Одеса з посиланням на "Одесса Медиа".

Сюди на мітинг вийшло близько двох десятків анархістів з прапорами і плакатами "Долой монстра Гурвицакивал", "Два сапогп - пора на юга". Мітингувальники викрикували гасла на адресу передвиборчого альянсу Гурвіца та Ківалова.

"Ці старі політики підтримують один одного в корупційних схемах, особливо показова база приватного ВУЗу МГУ на восьмий станції Фонтану. Її будівництво узгоджувалося в період правління мера Гурвіца", - сказав глава ГО "Генпротест" В'ячеслав Азаров.

Прихильники Ківалова у свою чергу намагалися перекричати мітингувальників, голосно сміялися, випитували у учасників акції, скільки їм заплатили.

"Чомусь раніше анархістів тут видно не було, активізувалися перед виборами", -негодовал депутат Одеської міськради Вадим Підгородинський.

Наприкінці мітингу його активісти прийняли звернення до одеситів із закликом не голосувати за Гурвіца й Ківалова на виборах і мирно розійшлися.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.