Біля нещодавно відкритої колонади встановили огорожу

Задля безпеки відвідувачів бельведер-колонади Воронцовського палацу в мерії вирішили встановити на ній огорожу з боку моря

Біля нещодавно відкритої колонади встано…

З минулого тижня комунальники взялися проводити роботи зі встановлення огорожі на Воронцовській колонаді, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеської міськради.

За словами керівника управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міськради Павла Остапенка, на адресу управління надійшло декілька листів з проханням встановити на колонаді огорожу, щоб відвідувачі не травмувалися. Також ця тема набула великого резонансу у соцмережах. У мерії вирішили піти на зустріч одеситам та встановити огорожу біля Воронцовської колонади. До того ж раніше це питання вже піднімалося в управлінні. Рішення про відновлення огорожі на колонаді було також підтримано на засіданні Координаційної ради з питань охорони культурної спадщини Одеської міської ради.

"При відновленні парапету було прийнято рішення орієнтуватися на дизайн першої огорожі, яка з'явилася у 1942 році. Вона повинна була мати найпростіший вид, щоб не дисонувати із самою колонадою", – зазначив начальник управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини Одеської міської ради Павло Остапенко.

Нагадаємо, Воронцовську колонаду, ремонт якої тривав майже два роки, відкрили напередодні дня народження Одеси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook