ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Білгород-Дністровську фортецю вкотре збираються внести до списку ЮНЕСКО

Внесення фортеці у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО забезпечить охорону і збереження пам'ятки

Depo.
17 квітня 2018 19:00
ФОТО: depo.ua

В Одеській області розпочато підготовку заявки на включення Білгород-Дністровської фортеці до попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Вже укладено договір на підготовку заявки на включення Білгород-Дністровської фортеці до Попереднього списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ми розпочали процес розробки необхідних документів", — повідомив очільник Одеської області Максим Степанов.

Підготовку документів до включення у попередній список ЮНЕСКО профінансують за рахунок коштів обласної Програми розвитку туризму та курортів в Одеській області на 2017-2020 роки.

Крім цього, у березні окремий проект створення та просування комплексного туристичного продукту міста Білгород-Дністровський визнали переможцем конкурсу з Програми підтримки секторальної політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В рамках цього наступні етапи підготовки документів до внесення фортеці у Список ЮНЕСКО мають реалізувати з коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Читайте також: Створено групу для підготовки Білгород-Дністровської фортеці до внесення в список ЮНЕСКО

Внесення "Білгород-Дністровської фортеці" у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО забезпечить охорону і збереження цієї пам'ятки, а також дозволить занести її у всесвітній каталог. Завдяки цьому фортецю в Одеській області буде інтегровано до світової туристичної мережі.

Нагадаємо, що Білгород-Дністровську фортецю вже вкотре збираються внести до списку ЮНЕСКО.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook