ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Білгород-Дністровському на Одещині загрожує "сміттєва" доля Львову

На міському звалищі не приймають відходи
Depo.
25 січня 2017 16:08
ФОТО: depo.ua
Білгород-Дністровському на Одещині загрожує "сміттєва" доля Львову
Білгород-Дністровському на Одещині загрожує "сміттєва" доля Львову

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "Думську", жителів Білгорода-Дністровського попереджають про прийдешні проблеми з вивезенням сміття - з учорашнього дня відходи на звалищі не приймаються.

Про це в ході сьогоднішнього брифінгу повідомив начальник місцевого комунального підприємства "Автотранссервіс" Сергій Крупп.

За його словами, проблема пов'язана з діями виробничого кооперативу "Екологія", у віданні якого знаходиться звалище - з початку року він на 40% підвищив тариф, а 24 січня взагалі перестав приймати ТПВ.

"Користуючись своїм монопольним становищем, ПК "Екологія", не надавши калькуляцію і не обґрунтувавши такий стрибок в тарифі, просто відмовляється приймати сміття від нашого підприємства. Ми поки зайняті пошуком виходу з ситуації, що склалася, а також альтернативним місцем для вивозу твердих побутових відходів. Крім того, ми звернулися в Антимонопольний комітет і сподіваємося на його втручання", - заявив начальник КП.

Сергій Крупп додав, що 25 січня в місто виїхали резервні сміттєзбиральні автомобілі, проте в найближчі кілька днів можливі перебої з вивезенням ТПВ. Він попросив жителів з розумінням поставитися до затримок.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса

Мітки: #