Білгород - Дністровські прикордонники вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів (ФОТО)

Прикордонники поклали квіти до меморіальної дошки воїнам-інтернаціоналістам, розташованої біля прикордонного загону

Сьогодні, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пише Depo.Одеса з посиланням на "04849.ua".

Серед тих, хто брав участь у війнах на територіях інших держав, були і воїни - прикордонники. Вони, як і тисячі їхніх товаришів по зброї, гідно виконували свій військовий обов'язок, пройшовши страшні випробування, заплативши ціною власного здоров'я, а багато віддавши своє життя.

У цей день ми вшановуємо мужність ветеранів війни в Афганістані, схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, полеглих на території інших держав, співчуваємо сім'ям загиблих. Приклади їх самовідданого служіння Батьківщині назавжди залишаться в наших серцях.

Військовий капелан прикордонників Іван Гуменюк провів панахиду по убієнних і молебень за здоров'я військових і ветеранів.

Прикордонники поклали квіти до меморіальної дошки воїнам-інтернаціоналістам, розташованої біля прикордонного загону.

Серед персоналу загону сім діючих і колишніх військових, які брали участь в бойових діях на території інших держав, були нагороджені відомчими грамотами. Один з них також отримав нагороду Президента України "За участь в АТО".

Нагадаємо, що в Одесі вшанують воїнів-інтернаціоналістів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса