Безумний вікенд в Одесі: Конкурс на кращу сніжинку, автогонки та нічний орган (АФІША)

Навіть восени в прохолодній Одесі може бути весело. Планувати вихідні варто вже в п'ятницю, а в суботу – сміливо виповзати з-під ковдри та відірватися так, щоб вистачило на тиждень

Про те, які цікаві події відбуватимуться протягом цих вихідних, дізнавався Depo.Одеса.

З 22 листопада до 2 грудня

Виставка "Україна. 1932-1933. Геноцид голодом"

В Одеському історико-краєзнавчому музеї відкрили пересувну виставку "Україна. 1932-1933. Геноцид голодом". Ознайомитися з маловідомими архівними матеріалами можна протягом двох тижнів. "Ретельно зібрані фото, історичні довідки та документи були надані Українським інститутом національної пам'яті. Матеріали цієї виставки свідчать про страшний злочин проти українського народу. Про це варто знати кожному. До кінця лютого 2020 року експозиція побуває в усіх районах Одеської області", - розповіла начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник.

Коли: щоденно з 10:00 до 17:00, вихідний - п'ятниця

Де: Одеський історико-краєзнавчий музей, вул. Гаванна, 4

Вартість: безкоштовно, вхід до музею - 25 грн

Субота, 24 листопада

День відкритих дверей Одеського національного економічного університету

ОНЕУ відкриває двері для абітурієнтів і пропонує познайомитися з кожною із дев'яти спеціальностей і 22 спеціалізацій. Протягом дня на різних майданчиках університету відбуватимуться наступні заходи: тренінг з тестування ЗНО (українська мова, математика та географія); презентація дев'яти спеціальностей та 22 спеціалізацій у форматі спілкування з викладачами спеціальностей; зустріч з членами ректорату та деканами факультетів; зустріч с представниками кожної спеціальності та презентація їхніх освітніх програм.

Коли: 09:00 - 15:00

Де: Одеський національний економічний університет, Преображенська, 8

Вартість: безкоштовно

Автоспорт, а не вуличні гонки

На парковці ТЦ "Рів'єра" відбудуться змагання з фігурного автослалому. Gymkhana - вид транспорту, що набув поширення в Японії, США, Великобританії і Південній Африці. Учасники змагань повинні будуть пройти трасу за мінімальний час з максимальною швидкістю. Організатори Gymkhana drift кличуть усіх автолюбителів та їхні родини на вікенд з елементами спорту, виставки та шоу.

Коли: 12:00 - 20:00

Де: парковка ТРЦ "Рів'єра", село Фонтанка

Вартість: безкоштовно

Мистецтво кельтів

У музеї Західного та Східного мистецтва відбудеться лекція "Мистецтво кельтів". Завідувач виставковим відділом, художник Сергій Ільїн вважає, що культура кельтів є безумовним прообразом нинішнього європейського суспільства. В історії Європи відомі два кельтських періоду. Перший: стародавні кельти другого залізного віку - сучасники Стародавньої Греції, імперії Олександра Македонського і Римської імперії, яких римляни витіснили на Британські острови. Вони залишалися язичниками аж до V століття н. е. Другий період: кельти-християни - творці унікальної культури, літератури і прикладного мистецтва. Таким чином, задовго до Риму, Візантії, німецьких і слов'янських держав, в Європі існувала висока культура, створена кельтами. Саме про цю культуру і мистецтво кельтів йтиметься на лекції.

Коли: 14:00

Де: Музей Західного та Східного мистецтва, вул Пушкінська, 9

Вартість: 55 грн

Ніч у Кірсі

У церкві Святого Павла в нічний час лунатиме додатковий концерт з програмою арт-шоу "Halloween Organ Concert". Організатори обіцяють музику при свічках і відеоінсталяції. Органну містику створюватимуть: Анастасія Марушко (орган), Марія Марушко (фортепіано, орган), Анастасія Блоха (сопрано), Антоніна Левенчінська (сопрано), Аліна Рибіна (сопрано), Віталій Мальчук (баритон), Богдан Панченко - баритон, Поліна Чайка/Анна Кравченко (скрипка), диригент камерного хору Парасковія Бєлкіна. У програмі: Бах, Каччині, Орф, Моцарт, Гріг, Ельфман, Оффенбах, Гуно, Вівальді, Гендель, Вебер.

Коли: 20:00

Де: Церква Св. Павла (Кірха), вул. Новосельского, 68

Вартість: від 100 грн

Неділя, 25 листопада

Конкурс на кращу сніжинку

КП "Парки Одеси" проводить конкурс на кращу сніжинку. Організатори кажуть, що вік не важливий - потрібно тільки прийти і принести одну власноруч зроблену сніжинку. Переможець отримає подарунковий сертифікат у магазин косметики, а решта учасників отримають заохочувальні призи. Дітей чекає розважальна програма з аніматорами.

Коли: 12:00

Де: парк Шевченка, біля "Мушлі"

Вартість: безкоштовно

Фото на головній: epa.eu

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса