Батьки загиблих у "Вікторії" дітей просять не заселяти туди військових

Родичи загиблих під час трагічної пожежі у "Вікторії" висловилися проти заселення у табір військовсолужбовців

Вони вважають, що туди нікого не можна заселяти через проблеми з пожежною безпекою, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Пушкінську.

"У мене виникло одразу кілька питань, коли я почув про таке рішення. Чому вибір припав саме на "Вікторію", а не на інший об'єкт?, - питає батько загиблої Соні Мазур Олексій. - Всім зрозуміло, що цей табір за своїми пожежним нормам не призначений для перебування людей. У разі пожежі його не погасять. Плюс дерев'яні будинки, як я розумію, є речовим доказом. Туди точно не можна нікого заселяти", - прокоментував ситуацію Мазур. Він вважає, що було б чудово відновити роботу табору в майбутньому. Але тільки якщо його побудують і він буде безпечним для дітей. А ті, хто побудував табір таким, яким він є зараз, на думку Олексія Мазура, повинні сісти у в'язницю.

Світлана Арпентьєва, мати загиблої Сніжани, згодна з думкою Олексія.
Також цю ситуацію прокоментувала адвокат сімей, які втратили під час пожежі своїх дітей, Оксана Муравська. На її погляд, робилося це не випадково і, можливо, для того, щоб остаточно знищити сліди правопорушення. "Територія табору - це місце, де сталася трагедія і було вчинено правопорушення. Поки не буде завершений суд і розглянуті всі кримінальні провадження, пов'язані з цією трагедією, не можна використовувати цю базу відпочинку", - сказала вона.

Нагадаємо, вчора виконком Одеської міської ради підтримав рішення про передачу Одеському обласному управлінню на час воєнного стану приміщення спортивно-оздоровчого комплексу "Вікторія".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса