Аудитори не змогли перевірити роботу скандальної сільради на Одещині через відсутність документації

До Південного офісу Держаудитслужби надійшло багато скарг та прохань щодо Олександрівської сільради Лиманського району, і аудитори розпочали перевірку сільського бюджету

Перевірка Олександрівської сільради розпочалася 4 березня, проте за декілька днів раптово закінчилася, бо у сільраді були відсутні необхідні документи, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Південний офіс Держаудитслужби.

"Аудитори Південного офісу Держаудитслужби склали акт про неможливість проведення ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області", - повідомили у прес-службі та зазначили, що такого короткого контрольного заходу у аудиторів ще не було.

За кілька днів аудитори встановили низку фактів, які унеможливили проведення ревізії. Для того, щоб побачити реальну картину фінансово-господарської діяльності сільської ради, потрібно проаналізувати ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Запрошені аудиторами документи, згідно з поясненнями відповідальних посадових осіб, знаходяться у неналежному стані, а книги "Журнал-головна" у сільській раді просто немає, принаймні останні чотири роки. Це саме той період, який повинна була охопити перевірка.

"Аудитори зафіксували ці порушення та надали два місяця на виправлення ситуації з відновленням та веденням бухгалтерських документів. Про зафіксований факт поінформовані правоохоронні органи, голова Лиманської районної державної адміністрації, а також всі зацікавлені у проведенні ревізії заявники", - резюмували у Південному офісі.

Нагадаємо, порушення на загальну суму понад 50 млн знайшли при ревізії КП "Теплопостачання міста Одеси".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса