UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Аудитори не змогли перевірити роботу скандальної сільради на Одещині через відсутність документації

До Південного офісу Держаудитслужби надійшло багато скарг та прохань щодо Олександрівської сільради Лиманського району, і аудитори розпочали перевірку сільського бюджету

Перевірка Олександрівської сільради розпочалася 4 березня, проте за декілька днів раптово закінчилася, бо у сільраді були відсутні необхідні документи, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Південний офіс Держаудитслужби.

"Аудитори Південного офісу Держаудитслужби склали акт про неможливість проведення ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Олександрівської сільської ради Лиманського району Одеської області", - повідомили у прес-службі та зазначили, що такого короткого контрольного заходу у аудиторів ще не було.

За кілька днів аудитори встановили низку фактів, які унеможливили проведення ревізії. Для того, щоб побачити реальну картину фінансово-господарської діяльності сільської ради, потрібно проаналізувати ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Запрошені аудиторами документи, згідно з поясненнями відповідальних посадових осіб, знаходяться у неналежному стані, а книги "Журнал-головна" у сільській раді просто немає, принаймні останні чотири роки. Це саме той період, який повинна була охопити перевірка.

"Аудитори зафіксували ці порушення та надали два місяця на виправлення ситуації з відновленням та веденням бухгалтерських документів. Про зафіксований факт поінформовані правоохоронні органи, голова Лиманської районної державної адміністрації, а також всі зацікавлені у проведенні ревізії заявники", - резюмували у Південному офісі.

Нагадаємо, порушення на загальну суму понад 50 млн знайшли при ревізії КП "Теплопостачання міста Одеси".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook