ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Архітекторів Одещини поєднають за допомогою компьютерної програми

Голови ОТГ та райоів підключаться до засідання по "Скайпу"

Depo.
13 березня 2018 14:21
ФОТО: depo.ua

Райони Одеської області синхронізують містобудівну інформацію на базі єдиної платформи Digitals. Як передає Depo.Одеса, про це під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації повідомила начальник управління з питань містобудування та архітектури облдержадміністрації Надія Бєлєнко.

За словами чиновниці, наприкінці березня в Одеській ОДА пройде навчання по роботі із вказаною програмою для архітекторів з районних служб містобудівного кадастру.

До засідання "Скайпом" підключаться голови ОТГ та районів регіону.

"Архітектори районів регіону навчаться роботі із програмою Digitals. Вказана платформа використовуватиметься для постійного оновлення геоінформаційної системи та ведення містобудівного кадастру в районах. Це дасть можливість аналізувати просторові дані територій — починаючи від того, де, скажімо, лежить труба, і закінчуючи тим, який розмір має конкретна ділянка, що знаходиться в оренді. Завдяки використанню платформи відбудеться синхронізація містобудівної інформації між архітекторами районів, головами РДА та ОДА", — підкреслила Бєлєнко.

Нагадаємо, що в Одесі перевірять міських архітекторів.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook