Апеляційний суд відсторонив мера Болграда від посади

Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про відмову у задоволенні вимог та прийняв нове - про відсторонення чиновника від займаної посади на час слідства

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прокуратуру.

Зазначимо, мера Болграда Сергія Димитрієва підозрюють у підробленні документів, розтраті майна та хуліганських діях із застосуванням фізичної сили.

За даними розслідування, у 2017 – 2018 роках міський голова у змові з директором одного з підприємств сфальсифікували офіційні документи та розтратили понад півмільйона гривень з бюджету при закупівлі вантажного автомобілю з гідропідйомником. Крім того у травні 2018 року, на ринок у Болграді приїхала техніка для демонтажу будівельних заготовок під МАФи. Власник споруд почав протестувати, намагався перешкодити техніці та ліг на дорогу перед краном, не погоджуючись з рішенням міської ради. Як з'ясовано, голова міської ради, який знаходився на місці демонтажу, підійшов до протестувальника та побив лежачого чоловіка ногами, коли останній не мав змоги захищатися. Потерпілому спричинено закриту черепно-мозкову травму, забої голови та нирки, що призвело до короткочасного розладу здоров'я.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Болградського відділу поліції (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 296 КК України).

Нагадаємо, на Одещині міського голову підозрюють у підробленні документів, хуліганстві та розтраті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса