ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антимонопольний комітет України перевірить "зірковість" готелів Одеси та області

За надання неправдою інформації одеським отельерам загрожує штраф
Depo.
25 вересня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Антимонопольний комітет України перевірить "зірковість" готелів Одеси та області
Антимонопольний комітет України перевірить "зірковість" готелів Одеси та області

За надання неправдою інформації, що вводить в оману споживачів, одеським отельерам загрожує штраф, повідомив голова Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Юрій Кравець, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одеса Медіа".

За словами Кравця, зараз в процесі дослідження знаходиться 15 готелів Одеси. Двом готелям АМКУ вже дав рекомендації припинити недобросовісні дії: обидві готелю на своїх фасадах мають позначення у вигляді чотирьох "зірок", проте біля одного з готелів взагалі відсутні підтверджуючі документи, в іншого ж є сертифікат всього лише на 1 "зірку".

На усунення порушень власникам готелів дають два місяці. У разі невиконання рекомендацій будуть відкриті справи, і готельєрам загрожує штраф до 5% доходу суб'єкта господарювання за попередній звітний рік. За повторне порушення штрафні санкції складуть вже до 10% виручки готелю за рік.

"Однак у 99% випадків власники готелів виправляються після першого штрафу", - уточнив Кравець.

Перевірка також торкнеться і готелів у курортних містах Одеської області. У випадку, якщо готелі будуть ухилятися від надання інформації, що підтверджує їх "зірковість", їм загрожує штраф до 1% доходу готелю за попередній звітний рік.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.