АМПУ оголосила конкурс на посаду начальника Одеського порту


Адміністрація морських портів України проводить відкритий відбір кандидатів на посаду начальника Одеської філії (адміністрації Одеського морського порту)

АМПУ оголосила конкурс на посаду начальн…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на АМПУ. 

Серед вимог до кандидата: вища освіта у галузі знань транспорту, управління та адміністрування або права. Наявність успішного управлінського досвіду в компаніях морського та річкового транспорту, стаж роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій морського і річкового транспорту не менше 5 років. Окрім того кандидати повинні добре знати ринок надання транспортних послуг, особливо водного транспорту, мати глибокі практичні знання економіки підприємства, досвід стратегічного планування та операційного управління, бюджетування виробничого процесу, знання законодавства України в галузі морського та річкового транспорту та інше. Володіти українською та іноземними мовами.

"Для участі у відкритому відборі запрошуються чесні та відкриті професіонали з нульовою толерантністю до корупції, які спроможні здійснити реформи та поділяють корпоративні цінності компанії", – йдетья у повідомленні. 

На підставі наданих документів та співбесіди з претендентами кадровим комітетом та керівником АМПУ буде прийнято рішення щодо направлення кандидатури на розгляд Міністра інфраструктури України для відповідного погодження та подальшого призначення.

Зазначається, що інформація про переможця буде оприлюднена на офіційному веб-сайті АМПУ до кінця грудня.

Нагадаємо, замість Ткачука Одеською філією АМПУ керуватиме головний диспетчер порту.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"