ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Агітація Саакашвілі за Боровика - це порушення закону, - Охендовський

Охендовський зазначив, що про факти агітації Саакашвілі не чув і їхнє відстеження не входить до компетенції Центрвиборчкому
Depo.
29 жовтня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua
Агітація Саакашвілі за Боровика - це порушення закону, - Охендовський
Агітація Саакашвілі за Боровика - це порушення закону, - Охендовський

Оскаржити незаконну агітацію можна тільки до дня виборів. Якщо губернатор безпосередньо агітує за певних кандидатів у робочий час - це є порушенням закону, пише Depo.Одеса з посиланням на "Лівий берег".

При цьому Охендовський зазначив, що з даним фактом не знайомий і їхнє відстеження не входить до компетенції Центрвиборчкому.

"Будь-яке порушення, яке мало місце до дня голосування, підлягає оскарженню до дня голосування, а не постфактум. Якщо в діях Михейла Саакашвілі мали місце ознаки порушення Закону "Про місцеві вибори", вони могли бути оскаржені відповідними суб'єктами в судах. Оскаржив хтось? Я не знаю", - заявив Охендовський.

Разом з тим, голова ЦВК додав, що не вважає такий прояв використання адмінресурсу порушенням виборчих прав громадян.

"Давайте не будемо шукати ворогів у своїй вітчизні! Давайте прочитаємо сьогоднішній проміжний звіт ОБСЄ. Міжнародними спостерігачами найбільш шанованою місії зі спостереження за виборами, не тільки в Україні, а й у світі, відзначено значне скорочення кількості випадків застосування адміністративного ресурсу", - сказав Охендовський .

"Громадянське суспільство в Україні зростає. І, я думаю, що років через 5-10 випадків застосування адміністративного ресурсу, коли, наприклад, директор школи, балотуючись на місцевих виборах в сільраду, змушує вчителів за себе агітувати, буде набагато менше", - зазначив глава ЦВК.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.