Фестивалі, кіно та рок: Як не згаяти три вихідних на Одещині (АФІША)

Попереду на українців чекають три вихідні: Трійця завжди припадає на неділю, а в Україні це свято має статус державного, тож наступний за святковим днем – понеділок – теж вихідний. Саме тому варто заздалегідь спланувати вікенд, щоб був час і на морі відпочити, і десь розважитися

Фестивалі, кіно та рок: Як не згаяти три…

Depo.Одеса підготував щотижневу афішу вихідного дня. Цього тижня в Одесі відбудеться декілька фестивалів, відкриється нова зала у художньому музеї, можна буде безкоштовно сходити у кіно або на вистави. А коли у Південній Пальмірі не хочеться залишатися на вихідні, то можна поїхати на день народження до цілого міста або на два дні на етно-фестиваль.

15 червня, субота

Borjomi Fest 

Головний хедлайнер Borjomi Fest 2019 – популярний грузинський гурт Mgzаvrebi. Також на гостей фестивалю чекатимуть інтерактивні зони, де кожен зможе поділитися власним баченням та зруйнувати класичні стереотипи про одеський колорит. Невід'ємна частина свята – найкращі грузинські ресторани Одеси, танці, майстер-класи та дитяча зона.

Де: парк Перемоги.

Коли: фестиваль розпочнеться об 11:00, а офіційне відкриття – о 15:00.

Вартість: вхід вільний.

No Bucket Opening

В Одеському художньому музеї відкривається оновлена зала музею, яка так багато наробила галасу: раніше там зі стелі лилася вода, відвалювалася штукатурка та стояли відра. В музеї завершили ремонт та готові показати яким стало приміщення. Відкриє Серебряковську залу директор музею Олександр Ройтбурд своєю авторською екскурсією — разом з ним відвідувачі поговорять про те, як змінилася експозиція і за яким принципом вона формувалася, чому її сміливо можна назвати експозицією "in process" і яких змін чекати найближчим часом.  

Де: Одеський художній музей, вул. Софієвська, 5-а.

Коли: 15:00.

Вартість: 120 грн, необхідна обов'язкова реєстрація.

Маленькі скарби великої Одеси

Під час лекції кандидат історичних наук, краєзнавець Олег Луговий розповість про скарби, які зберігають одеські будівлі, як правильно дивитися на Одесу, а також відповість на питання як не пройти повз та як не знищити такі беззахисні, у прямому сенсі слова, нюанси, що роблять будь-яке місто унікальним.

Де: Двір-Scena. Рух за відродження Одеських дворів, вул. Жуковського, 43.

Коли: 18:00.

Вартість: Добровільний внесок.

Презентація фільма-гіда Бориса Бурди

Документальну стрічку "Хто б міг подумати?" про рідне місто створив відомий інтелектуал Борис Бурда. Під час презентації буде представлено багато цікавих фактів про історію Одеси та відомих особистостей, які її творили, міфах і літературних творах, що беруть тут свій початок, можна буде познайомитися з командою проекту і процесом створення стрічки.

Де: Invogue#ART, вул. Катеринінська, 25.

Коли: 18:00.

Вартість: вхід вільний. 

День народження Овідіополя

Жителі селища святкуватимуть 226 років з дня заснування Овідіополя. У програмі заходу парад, концерт, атракціони та різноманітні сюрпризи від організаторів свята.

Де: смт Овідіополь, площа Овідія.

Коли: 18:00.

ҐЕРЦЬ – Беркут – Одеса

Автори постанови позіціонують її як спектакль, який вибухає на очах у глядачів. "Беркут" заснований на поезіях Івана Франка та подіях сучасної України. За словами режисера та засновника майстерні Данила Слюсара, "Беркут" - дійство за своєю суттю екзистенційне - оповідає про то, що не мало бути реальністю, але нею стало, спалюючи всі ілюзії довкола. "Першочерговий задум вистави належить актору майстерні Володимиру Клименку. Він прийшов до мене з оберемком Франкових віршів, мовляв треба з них творити дійство... Ми і почали: аудіозапис розгону Майдану, воєнний шолом, портрет Тараса Шевченка з логотипом "200", "звуки" приймання законів у Верховній Раді України тощо. Словом, на перетині поезій Івана Франка і алюзій до цілком сучасних і "гарячих" проблєм створили цілком документальний спектакль, сповнений, щоправда, насиченого символізму", - розповідає автор. Проте задум з часом дещо змінився і тепер глядачі мають змогу подивитися остаточну версію.

Де: Urban Music Hall, вул. Рішельєвська, 33.

Коли: 19:00.

Вартість: 100 грн.

Resonance симфонічні рок-хіти "Red Tour"

Цього дня лунатимуть легендарні твори  Queen і The Beatles у класичній інтерпретації. 

Де: Літній театр на Морвокзалі.

Коли: 20:00.

Вартість: 190-350 грн.

Ніч у філармонії

Одноденний фестиваль мистецтв розпочнеться на легендарних філармонічних сходах легкою музикою, а об 21:00 у Великій залі розпочнеться офіційна церемонія відкриття. У ній візьме участь академічний ансамбль української музики, пісні і танцю "Чайка". За годину по тому Верхнє фойє перетвориться в імпровізовану сцену, де лунатиме авторська музика відомого етно-джаз гурту "Зіра". 

О 22:00 у Камерному залі відкриється ​​фотовиставка Юрія Бойка. З 22:20 до 23:00 у Нижньому фойє відбудеться шоу барабанщиків, по закінченні якого у Великій залі філармонії виступатиме групи Jam-band.

Закінчеться фестиваль на вулиці, там о 00:20 запалить вогні шоу "Аntares".

Де: Одеська філармонія, вул. Буніна, 15.

Коли: 21:00-1:00.

Вартість: 200 грн.

15-16 червня, субота-неділя

Кодима-фест

Два дні поспіль у селі Івашків Кодимського району гремітиме етно-фестиваль "Кодима-фест".  У ньому візьмуть участь музичні гурти з Одеси, Києва, Франківська, зокрема "ТіК" ("Тверезість і Культура") з Вінниці. Місцеві художні колективи навчатимуть автентичним українським пісням. Тут можна буде подивитися інтерактивне дійство та обрядові елементи, в яких зможуть взяти участь всі бажаючі, а під час клаки, можна буде спробувати власними руками побудувати трипільську хату. Змагання, майстер-класи, фудкори з національною кухнею та багато інших заходів підготували організатори.

Де: село Івашків Кодимського району.

Вартість: вхід вільний.

16 червня, неділя

"Дюймовочка"

Український театр підготував прем'єру – виставу "Дюймовочка". Цю поставнову зробили за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена. Автори вистави стверджують, що казка буде цікавою всім, особливо дітям.

Де: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька, вул. Пастера, 15.

Коли: 11:00.

Вартість: 20-80 грн.

Музей в особах: портрет в Одеському художньому

Одеський художній продовжує серію авторських екскурсій розмовою про портрети середини XVIII — початку XX століття в зібранні музею. Історик мистецтв Інна Шастель розповість про роботи епох бароко, класицизму, романтизму — епохи, яка породила портрет, як містичний твір. Нагадає легенди пов'язані з цією особливістю жанру. Також вона розкаже історії портретів Івана Рєпіна, Михайла Врубеля, Валентина Сєрова, який, наприклад, пів року присвятив створенню портрета Євгенії Алафузової. Згадає звичаї того часу, жіночу й чоловічу моду, людей, які зіграли важливу роль у житті міста — Михайла Брайкевича (міського голову Одеси) та Олександра Дерибаса (внучатого племінника Йосипа де Рібаса). В оновленій Серебряковський залі гості дізнаються про Веніаміна Бабаджана, чий автопортрет нещодавно музей отримав у подарунок.

Де: Одеський художній музей, вул. Софієвська, 5-а.

Коли: 14:00.

Вартість: 120 грн, пільговий – 60 грн.

Лунає саксафон

У концерті візьмуть участь саксафоністі Анна Степанова, Ду Ханфон, Ансамбль саксофоністів, Тріо Олексія Петухова, а також за фортепіано гратимуть Марианна Лакарен та Аліна Падалка, а на баяні - Валерія Хрущовська. У програмі концерту як класична музика, так і сучасні твори. 

Де: Одеський літературний музей, вул. Ланжеронівська, 2.

Коли: 15:00.

Вартість: вхід вільний.

На велосипеді Південною Америкою

Веломандрівник-одеситом Руслан Верін, за плечима якого велопоездки до Африки, Азії, Північної, а з весни цього року ще й Південної Америки, розповість про свої екстремальні подорожі. Загалом на велосипеді Руслан об'їздив по Південній Америці 11 тисяч кілометрів і побував в одних з найнебезпечніших країнах: Белізі, Гватемалі, Сальвадорі, Гондурасі, Нікарагуа, Коста-Ріці, Панамі, Колумбії, Бразилії, Гайані, Сурінамі і Французькій Гвіані.

Де: Зелений театр у парку Шевченка.

Коли: 18:00.

Вартість: Добровільний внесок.

Танцювальна латиноамериканська вечірка

На танцполі можна буде станцювати сальсу, бачату, кізомбу та інші запальні латиноамерикнські танці. Також у програмі танцювальні майстер-класи для дорослих та дітей і анімації.

Де: FRESH MARKET ODESSA, вул. Пантелеймонівська, 110.

Коли: 18:00-22:00.

Вартість: вхід вільний.

17 червня, понеділок

"О два"

Київський Дикий театр повертається на сцену з постановкою режисерки Влади Белозоренко, за мотивами п'єси Івана Вирипаєва "Кисень". У виставі піднімаються питання політики, релігії, духовності, і звичайно, стосунки між людьми. 

Де: Urban Music Hall, вул. Рішельєвська, 33.

Коли: 18:00.

Вартість: вхід вільний за попередньою реєстрацією - бронюйте місця за номером +380989179551. 

StandUp Open Mic

Коміки перевірять на публіці свій новий матеріал, також може виступити будь-хто, просто записавшись у організаторів у день заходу. "Відверта комедія без цензури", - зазначають в анонсі організатори.

Де: More Music Club, вул. Пушкінська, 75.

Коли: 20:00.

Вартість: Добровільний внесок.

Французька кінокласика

Просто неба у Зеленому театрі покажуть картину Жана-Люка Гадара "Зневага".  Цей фільм-драма 1963 року – екранізація оповідання італійського письменника Альберто Моравіа. У ролях – Бріжіт Бардо, Джек Паланс, Мішель Пікколі. За сюжетом, дія відбувається у Італії. На перший погляд це – історія про банальний любовний трикутник, проте все набагато складніше.

Де: Зелений театр, парк Шевченка.

Коли: 21:30.

Вартість: вхід вільний.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme