Заплив у зимовому морі, розкішний Оперний та концерти: Як цікаво провести вихідні в Одесі

Довгі вихідні вже закінчилися, проте свята тривають і в Одесі відбудеться чимало подій, які варті уваги

Протягом суботи та неділі, 12-13 січня, на одеситів на гостей міста чекають різноманітні заходи - вистави, цікаві лекції, концерти та багато іншого. Depo.Одеса підготував невеличку добірку подій, які відбудуться в Одесі та області вихідними.

12 січня, субота

Новорічний концерт Олексія Ботвінова

У святковому концерті візьмуть участь народний артист України Олексій Ботвінов (фортепіано), Мирослава Которович (скрипка), Олександр Лисюк (віолончель), VJ VIDEOMATICS (відеоінсталяції). В програмі пролунають твори Шопена, Чайковського, Рахманінова, Крейслера, Пьяцолли, Гласса, Моріконе.

Де: Одеська обласна філармонія, вул. Буніна, 15.

Коли: 19:00.

Вартість: 50-600 грн.

Суботній концерт на Ринку міської їжі

Lightning Jeck & The Slackers будуть співати про сніг, кохання, мрії, дороги та much more.

Де: Ринок міської їжі, вул. Рішельєвська, 9-а.

Коли: 21:00.

Вартість: безкоштовно.

Король Артур: міфи на реальність

На традиційній суботній лекції в рамках музейного освітнього проекту "Загальна історія мистецтв" мистецтвознавець і художник Ільїн Сергій розповість про Короля Артура та лицарів круглого столу. Герой лекції - головний західно-європейський мега-епос, що зародився ще у V столітті та існуючий донині.

Де: Музей західного та східного мистецтва, вул. Пушкінська, 9.

Коли: 14:00.

Вартість: 55 грн.

Ніч чудес у Кірсі

У концерті, який присвячений Старому Новому року, арт-промо-група "KGroup Music Art Film" представить різдвяне арт-шоу "Містичний орган". "В обрамленні світло-інсталяції пролунають найкрасивіші різдвяні класичні твори, оперні арії та музика з мюзиклів у виконанні кращих виконавців - зірок органного шоу "Містичний орган"", - йдеться в анонсі заходу.

Де: Кірха, вул. Новосельського, 68.

Коли: 22:00.

Вартість: 100-450 грн.

Ніч напередодні Різдва

Хоча Різдво вже минуло, але святкові вистави тривають. На льодовій арені відбудеться прем'єра мюзиклу "Ніч напередодні Різдва" за твором Миколи Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". Живий музичний супровід забезпечуватиме симфонічний шоу-оркестр HARDY, окрім того на глядачів чекає світлове шоу, неймовірні декорації, повітряні гімнасти, циркові номери, льодові акробати.

Де: Палац спорту, проспект Шевченка, 31.

Коли: 16:00 і 19:00.

Вартість: 220-580 грн.

13 січня, неділя

Заплив на Старий Новий рік

Клуб "Моржі Одеси" збирає своїх учасників та всіх охочих на святковий заплив, який має відбутися на пляжі на 16-й станції Великого Фонтану. Одеситам пропонують скупатися у зимовому морі, зробити світлини на пам'ять та поспілкуватися за чашкою гарячого чаю. При собі треба мати термос з напоями, солодощі, новорічні атрибути та гарний настрій.

Де: збір учасників запливу біля кафе "Буржуйка" на 16-й станції Великого Фонтану, детальніше місце збору - на мапі.

Коли: 11:00.

Вартість: безкоштовно.

Екскурсія в Оперний

Під час екскурсії відвідувачі Оперного дізнаються, хто з великих композиторів відвідував театр, побачать красу внутрішніх приміщень та місця, де зберігаються декорації. Окрім того, можна буде відвідати театральний музей, а відправитися за сцену, щоб побачити глядацьку залу з іншого боку. Для участі в екскурсії необхідно попередньо зареєструватися за телефоном (067) 590-67-72, або на сторінці заходу у Facebook.

Де: Одеський театр опери та балету.

Коли: 13:00.

Вартість: 200 грн.

Фото на головній: Facebook/Клуб "Моржі Одеси"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса