ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Відкритий митний простір" Саакашвілі в Одеському порту перестали фінансувати

Реконструкція одеського Морвокзала опинилася під загрозою зриву
Depo.
6 квітня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
"Відкритий митний простір" Саакашвілі в Одеському порту перестали фінансувати
"Відкритий митний простір" Саакашвілі в Одеському порту перестали фінансувати

Як передає Depo.Одеса, про це повідомив на своїй сторінці в "Фейсбуці" голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

"Всупереч запевненням Києва, що ніякого саботажу Одеської митниці немає, Адміністрація портів, під висмоктаним з пальця приводом, припинила фінансування будівництва Відкритого митного простору. Якщо фінансування не відновиться протягом тижня, то будівництво не зможе бути закінчено до 5 травня, тобто до відкриття сезону круїзних перевезень, а це означає, що нова митниця не зможе почати функціонувати як мінімум до осені, так як під час обслуговування круїзних суден ремонтні роботи вести буде неможливо", - написав Саакашвілі.

"Відкритий митний простір" Саакашвілі в Одеському порту перестали фінансувати - фото 1

При цьому, за словами Саакашвілі, незважаючи на припинення фінансування, частина будівельників відмовилися припиняти будівельні роботи.

Всупереч запевненням Києва, що ніякого саботажу Одеської митниці немає, Адміністрація портів, під висмоктаним з пальця приводом, припинила фінансування будівництва Відкритого митного простору. Якщо фінансування не відновиться протягом тижня, то будівництво не зможе бути закінчено до 5 травня, тобто до відкриття сезону круїзних перевезень, а це означає, що нова митниця не зможе почати функціонувати як мінімум до осені, так як під час обслуговування круїзних суден ремонтні роботи вести буде неможливо.Незважаючи на припинення фінансування, частина будівельників відмовилися припиняти будівельні роботи. На відміну від корумпованих посадових осіб в Києві ці трудівники розуміють, яке значення матиме викорінення корупції для них самих, їх дітей і онуків. Подивіться мій діалог з ними і все стане зрозуміло. Я дуже пишаюся тим, що живу з такими людьми в одному місті і ми всі будуємо, в буквальному сенсі цього слова, нову Україну.—Вопреки заверениям Киева, что никакого саботажа Одесской таможни нет, Администрация портов, под высосанным из пальца поводом, прекратила финансирование строительства Открытого таможенного пространства. Если финансирование не возобновится в течении недели, то строительство не сможет быть закончено до 5 мая, то есть до открытия сезона круизных перевозок, а это означает, что новая таможня не сможет начать функционировать как минимум до осени, так как во время обслуживания круизных судов ремонтные работы вести будет невозможно.Несмотря на прекращение финансирования, часть строителей отказались прекращать строительные работы. В отличие от коррумпированных должностных лиц в Киеве эти труженики понимают, какое значение будет иметь искоренение коррупции для них самих, их детей и внуков. Посмотрите мой диалог с ними и все станет понятно. Я очень горжусь тем, что живу с такими людьми в одном городе и мы все строим, в буквальном смысле этого слова, новую Украину.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 5 квітня 2016 р.

"Відкритий митний простір" Саакашвілі в Одеському порту перестали фінансувати - фото 2

Нагадаємо, з початку цього року в будівлі морського вокзалу Одеси проводиться часткова реконструкція великого холу і фасаду в рамках проекту "Відкритий митний простір" по створенню нового терміналу одеської митниці. Раніше Саакашвілі заявив, що для корупціонерів в Києві Відкритий митний простір - це провал.