ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Труханівський" депутат міськради Одеси погрожував активісту дати "піз...лей"

Депутат Одеської міськради від фракції "Довіряй ділам" Андрій Кисловський погрожував розправою громадському діячеві Олексію Чорному
Depo.
19 квітня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
"Труханівський" депутат міськради Одеси погрожував активісту дати "піз...лей"
"Труханівський" депутат міськради Одеси погрожував активісту дати "піз...лей"

Як повідомив активіст, інцидент стався після засідання транспортної комісії міськради, з якого вигнали журналістів і громадських діячів, передає Depo.Одеса з посиланням на "ІзбірКом".

Як повідомив активіст, інцидент стався після засідання транспортної комісії міськради, з якого вигнали журналістів і громадських діячів.

Відзначимо, що спочатку в ході засідання комісії, на якому, зокрема, повинно було бути прийнято рішення про парковках, комісія заборонила знімати відео, а пізніше проголосувала більшістю голосів за закритий формат роботи. Пізніше громадські працівники повернулися на засідання комісії, пред'явивши посвідчення журналістів, однак комісія відразу ж прийняла рішення про те, що засідання завершено і попросила активістів покинути приміщення, так як "потрібно вирішити свої питання".

Пізніше, вже в холі будівлі міськради, депутат Андрій Кисловський, звертаючись до Олексію Чорному, заявив: "Льоша, наступного разу будеш грубіянити, отримаєш п...лей, зрозумів?". Це добре чутно на відео, оприлюдненому Чорним (останні 17 секунд).

Слід зазначити, що, згідно з Положенням про постійні комісії Одеської міської ради VII скликання, робота комісій є відкритою і гласною.

"Труханівський" депутат міськради Одеси погрожував активісту дати "піз...лей" - фото 1

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса