ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проросійські сепаратисти знову вплутують Одесу в провокації

Після зірвання фейкового мітингу біля СІЗО в Одесі "сепаратисти" знову знімають усілякі провокаційні відео
Depo.
22 вересня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua
Проросійські сепаратисти знову вплутують Одесу в провокації
Проросійські сепаратисти знову вплутують Одесу в провокації

Тепер не тільки російські або проросійські ЗМІ, а й українські тиражують відеозвіти з акції, якої не було, пише Depo.Одеса з посиланням на "048.ua".

Однак в мережі з'явився відеоролик, судячи по фону, записаний не коло одеського СІЗО, а в лісопосадці.

Більше того, сепаратисти розповсюдили повідомлення, про арешт 60 учасників акції і побитті їх співробітниками МВС.

Правоохоронці заявили нам, що дані новини є вигадкою від початку і до кінця.
Ніяких акцій у одеського СІЗО не проходило, а значить і затримань просто не було

"Це звичайний відеозвіт для того, щоб кремлівські спонсори цього" цирку "продовжували платити гроші за віртуальну активність. Ніяких акцій у одеського СІЗО не проходило, а значить і затримань просто не було. Спробу провести акцію припинили звичайні перехожі одесити і громадські працівники, а ті 15 чоловік, які і повинні були за гроші провести акцію, злякавшись - розбіглися ", - повідомили правоохоронці.
Також служителі Закону відзначили, що останнім часом сепаратисти, при активному кремлівському фінансуванні стали частіше створювати брехливу картинку в інформаційному просторі, зображуючи підтримку окупантів і терористів.

Насправді ж, ситуація є прямо-протилежною. І, сепаратисти відверто бояться проводити свої акції, записуючи ролики в безлюдних місцях за межами міста. Та й піднімають на знамена вони особистостей, таких як Буян, Гліщінская, Діденко, які давно пішли на співпрацю зі слідством і розповіли про всіх схемах створення віртуальних і фейкових протестів для картинки в російських ЗМІ.

Як ми вже повідомляли, громадські активісти зірвали плани сепаратистів провести фейковий мітинг біля стін одеського СІЗО.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.