ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Правий сектор" Одещини дав зрозуміти місцевим сепаратистам, що знає про їх плани

"Правий сектор" Одещини повідомив про те, що одеські сепаратисти запланували чергове "липове" шоу для російських ЗМІ
Depo.
8 серпня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua
"Правий сектор" Одещини дав зрозуміти місцевим сепаратистам, що знає про їх плани
"Правий сектор" Одещини дав зрозуміти місцевим сепаратистам, що знає про їх плани

Одеський осередок "Правого сектору" заявив про те, що в місті проросійські сили готують провокації. І попередив потенційних учасників провокацій про жорстке покарання за участь, пише Depo.Одеса.

В "Правому секторі" кажуть про те, що сепаратисти готують фейкове шоу, щоб створити картинку для російських ЗМІ.

"Воно готується з метою розхитування соціально-політичної ситуації в мирному патріотичному місті, підготовка до збройного захоплення території та відчуження її від України, а також створення в області неконтрольованих територій, подібних так званим "ДНР" або "ЛНР", - йдеться в повідомленні.

"Правий сектор" повідомляє про те, що в одному готельному комплексі Одеси на гроші Кремля заплановано провокаційний захід, присвячене річниці російської агресії проти Грузії. За їхніми словами, організатори провокації проплачують участь і оплачують роботу операторів, щоб пізніше розтиражувати відео в російських ЗМІ.

"Правий сектор" звернувся до жителів Одеси та області, які планують брати участь у подібних заходах, попередивши про те, що наслідки участь можуть бути непередбачуваними для вас, бережіть себе і своїх близьких ".

Також організація звернулася до власників готельних комплексів, бізнес-центрів, ресторанів, конференц-залів, клубів та інших закладів з вимогою не здавати в оренду свої приміщення подібним проросійським елементам.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.