ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Опоблок" зібрався мітингувати 2 травня на Куликовому полі

Народні депутати України від фракції "Опозиційний блок" заявили, що будуть брати участь у пам'ятному мітингу, який відбудеться 2 травня на Куликовому полі в Одесі,
Depo.
26 квітня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
"Опоблок" зібрався мітингувати 2 травня на Куликовому полі
"Опоблок" зібрався мітингувати 2 травня на Куликовому полі

Народні депутати України від фракції "Опозиційний блок" заявили, що будуть брати участь у пам'ятному мітингу, який відбудеться 2 травня на Куликовому полі в Одесі, пише Depo.Одеса з посиланням на "112 Україна".

На думку представників фракції Миколи Скорика, Наталії Королевської, Нестора Шуфрича, Сергія Ларіна та Сергія Матвієнкова злочинці і організатори масових заворушень в Одесі в травні 2014 р. "досі не тільки на свободі, але і у владі".

Микола Скорик заявив, що немає результатів розслідування тому, що до цих подій мають пряме відношення деякі представники влади. "Усі європейські структури, ОБСЄ і ООН заявили, що Україна не виконала свої державні функції, а саме гарантії права людини на життя", - підкреслив Скорик.

Також Скорик зазначив, що, як і багато колег по фракції, вшанує пам'ять жертв трагедії 2 травня на Куликовому полі.

Нардеп Наталія Королевська зауважила, що "Опозиційний блок" не раз звертався і до президента, і до прем'єра, до Генеральної прокуратури з вимогою довести розслідування справи 2 травня до кінця. "Ми звернулися також і до європейським депутатам і структурам, щоб було проведено об'єктивне розслідування трагедії 2 травня в Одесі", - заявила Королевська.

Нардеп Нестор Шуфрич заявив, що "влада не хоче розслідувати саму себе". "Це була страшна провокація з боку влади", - додав Шуфрич. За словами депутата, не можна допустити повторення подібних провокацій у день жалоби на Куликовому полі. "Я впевнений, що ми притягнемо до відповідальності тих, хто винен у цій трагедії. Нинішня влада до цього не здатна, тому ми зробимо це самі", - резюмував Шуфрич.

"Ні створена тимчасова слідча комісія, ні ведеться слідство, а пройшло вже 2 роки", - зазначив нардеп Сергій Ларін. На його думку, ніхто не знає як ведеться розслідування, хто затриманий, хто підозрюється. "Ми хочемо об'єктивного розслідування. Минуло вже 2 роки, що ми маємо - нуль, нічого", - додав Ларін.

"Я думаю, що влада дуже зацікавлена, щоб почути правду по Одесі", - зазначив нардеп Сергій Матвієнков. На його думку, повинна бути юридична відповідальність винних у масовій загибелі людей. "Адже одесити розуміють і знають, хто дійсно винен у геноциді місцевого населення, але влада все одно продовжує покривати вбивць", - заявив Матвієнков.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса