ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Обличчя Євромайдану" Марушевська "призначає" своїх людей в Одеську ОДА

В ОДА вже з'являються перші ставленники нового керівництва
Depo.
17 вересня 2015 10:04
ФОТО: depo.ua
"Обличчя Євромайдану" Марушевська "призначає" своїх людей в Одеську ОДА
"Обличчя Євромайдану" Марушевська "призначає" своїх людей в Одеську ОДА

Реформи на марші - віце-губернатор Юлія Марушевська, офіційний стаж роботи якої становить три місяці, вже лобіювала свого ставленика на місце директора департаменту освіти Одеської ОДА, де новим керівником став Володимир Думбрава, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

Тим не менш було упущено декілька фактів. По-перше, Думбрава - колишній працівник податкової, а також фахівець банківської сфери. Як це співвідноситься з його новим постом, невідомо. По-друге, навіть у тому випадку, якщо попереднього начальника департаменту, Тетяну Лазарєву, відсторонили, то її місце повинен тимчасово зайняти один із заступників, а не якийсь залучений волонтер. По-третє, офіційного наказу про призначення Думбрави на цей пост досі немає, а вся ця історія виглядає, як банальне рейдерство.

"Конкурс на посаду директора департаменту освіти і науки буде оголошений протягом декількох місяців. Думбрава проходить стажування в структурному підрозділі з метою проведення аудиту. Його фінансовий досвід необхідний для проведення аудита, тому у керівництва ОДА є сумніви щодо цільового використання коштів департаментів протягом останніх років", - пояснив співробітник прес-служби ОДА Андрій Ляшенко.

При цьому жодної офіційної відповіді від ОДА на адресу редакції, крім цього коментарю не надійшло. Невідомо також і на якій підставі одного з шести тисяч конкурсантів раптом влаштували в департамент на стажування.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.