ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"МТС Україна" запустила в Одесі 3G-мережу інтернет

В Одесі з'явився ще один швидкісний 3G-інтернет
Depo.
22 вересня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
"МТС Україна" запустила в Одесі 3G-мережу інтернет
"МТС Україна" запустила в Одесі 3G-мережу інтернет

Як написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" СТО оператор мобільного зв'язку "МТС Україна" Андрій Терещук, "МТС Україна" почав розгортати свою 3G-мережу . Першим з українських міст, де з'явився швидкісний мобільний інтернет від оператора, стала Одеса, пише Depo.Одеса.

Близько двох тижнів тому в місті стартувало технічне тестування, а в ніч на 22 вересня мережу заробила для всіх абонентів по всьому місту. Чутки про те, що компанія буде викочувати мобільний інтернет під новим брендом, не підтвердилися.

Спробувати мобільний інтернет можна як в Одесі, так і в приміських населених пунктах: Південному, Чорноморському, Фонтанці, Крижанівці, Лісках, Іллічівка, Набережному, Великодолинском, Олександрівці, Іллічівську, Біляре, Вапнярці і Холодній Балці.

Абонентам обіцяють швидкість до 42 Мб / с. Протягом тижня оператор буде проводити донастройку в умовах реального навантаження, після чого мережа запустять в експлуатацію.

На початку цього року всі три найбільших мобільних оператори України отримали право на розгортання мереж 3G: вони взяли участь у тендері і купили ліцензії. Цей тендер відкладався довгі роки, так що роздача 3G-ліцензій стала однією з центральних подій телеком-ринку України цього року. 

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.