ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Куликовець" підтвердив фінансування Москвою одеського антимайдану

Учасник подій 2 травня 2014 року в Одесі Сергій Рудак розповідає про історію виникнення, цілі, завдання та джерела фінансування даної організації
Depo.
2 жовтня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua
"Куликовець" підтвердив фінансування Москвою одеського антимайдану
"Куликовець" підтвердив фінансування Москвою одеського антимайдану

В мережі з'явилося відео інтерв'ю, в якому один з учасників трагічних подій 2 травня 2014 року на Куликовому полі в Одесі, розповідає про безпосереднє фінансування Москвою воєнізованих проросійських організацій в Одесі, передає Depo.Одеса.

"Нас мали вивозити на військові навчання, розбиранню-збиранню зброї, ми мали виїжджати на тренування...", - розповів Сергій Рудак.

Також активіст розповів про те, що так звана "Одеська дружина" вночі 30 квітня, саме перед подіями 2 травня перебазувалася на територію меморіалу 411 батареї, отримавши за це 150 тисяч доларів.

"В першу ніч, коли було організовано наметове містечко на Куликовому полі, на чергуванні стояло всього 4 особи, а коли люди дізналися, що за це ще й платят гроші у розмірі 50 гривень (спочатку взагалі було 150 гривень), було все нормально...",- поділився учасник "Антимайдану".

На питання "Хто ж виділяв гроші на утримання Вашої організації?" Рудик відповів, що це Москва, але конкретну структуру або відомство не назвав. 

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.