ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Ківалівські" прихильники в Одесі напали на спостерігача від "Опори"

Кандидат від партії Ківалова намагалася заборонити ведення відеозйомки агітаційної акції
Depo.
29 вересня 2015 21:52
ФОТО: depo.ua
"Ківалівські" прихильники в Одесі напали на спостерігача від "Опори"
"Ківалівські" прихильники в Одесі напали на спостерігача від "Опори"

Сьогодні, 29 вересня, невідомі напали на постійного спостерігача ОПОРИ в Одесі, коли вона намагалася зафіксувати можливі порушення виборчого законодавства, пише Depo.Одеса з посиланням на "ОПОРА". Спостерігач з метою моніторингу прибула на агітаційний захід, яке мало відбутися за адресою: вулиця Ак. Глушка, 13, ввечері 29 вересня.

Про підготовлювану акцію на підтримку кандидата в депутати Одеської міськради Валерії Прущак від Української морської партії Сергія Ківалова Одеської обласної організації Комітету виборців України повідомили місцеві жителі за номером "гарячої" телефонної лінії (716-40-18).

Коли спостерігач прибула на місце, невідомі спробували вирвати у неї телефон, на який вона фіксувала відбувається, і побити її. При цьому, за словами спостерігача, кандидат у депутати заявляла, що спостерігач не має права знімати акцію.

Як повідомили місцеві жителі, Прущак встановила в одному з під'їздів вказаного будинку вхідні металеві двері з замком, а на вечір була запланована урочиста роздача ключів власникам квартир кандидатом.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.