Рейтинг губернаторів: Фіщук останній з інвестицій

Підсумки минулого року є цікавими, оскільки вони показують перспективи на майбутнє. Повною мірою це стосується і рейтингу губернаторів

Depo.Чернівці
20 березня 2017 11:50
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, Чернівецька область на чолі з губернатором Олександром Фищуком посіла п'ятнадцяте місце в рейтингу областей за 2017 рік від видання "ДС".

Чернівецька область стабільно залишається найгіршою за обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення, відстаючи від більшості регіонів в кілька разів. Губернатору Олександр Фищук (-29,5 бали) так і не вдалося заманити в область іноземний капітал. За вкладеним прямим іноземним інвестиціям Буковина теж на останньому місці: всього лише $ 763 тис., Або $ 0,84 на одного жителя.

Крім того, Буковина єдина з усіх мирних регіонів допустила скорочення оборотів роздрібної торгівлі (на 0,3% в порівнянних цінах), виявилася на передостанньому місці за розміром середньомісячної зарплати (3828 грн), третя знизу по динаміці сфери послуг, в четвірці відстаючих по динаміці промисловості, будівництва і сільського господарства.

Але є у Буковини і високі результати, що дозволили Фіщук не опуститися в рейтингу ще нижче.

Це перше місце за гендерною співвідношенню зарплат, потрапляння в двійку регіонів з наинизшими боргами по зарплаті (16 грн на одного працівника) і найменшим зростанням споживчих цін, в трійку найбільш благополучних по динаміці кадрів.

Больше новостей Черновцов и Буковины читайте на Depo.Одесса