На Буковині свіжий асфальт за 180 тис. грн можна відірвати голіруч цілими пластами

Асфальт засипали в необроблені ями, а замість спеціального катка використовували підручні засоби

Depo.Чернівці
20 квітня 2017 14:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Заставнівської міської ради, у райцентрі Заставна Чернівецької області свіжий асфальт за 180 тисяч гривень відпадає цілими пластами.

Асфальт засипали в необроблені ями, а замість спеціального катка використовували підручні засоби. В результаті - полотно вийшло нерівним, та й зняти його, як виявилося - можна за допомогою звичайної викрутки.

"Кожна ямка повинна бути випиляна, просмолена і має бути каток. У них, на жаль, не було випалено, ковзанки не було. Вони зробили маленької виброплитой, так вийшло неякісно", - сказав міський голова Заставни Василь Радиш.

За словами мера, підрядник схалтурив. Дорожники - виправдовуються і кажуть, що виникла помилка. Замість п'яти тонн асфальту, в Заставну привезли цілих 23. І весь висипали.

"Назад його ніхто не міг зібрати, перевантажити і відвезти туди. Що хлопці встигли, то виробили. Що не встигли - асфальт попався кіркою і воно не сідало просто!", - сказав Сергій Білівскій, заступник директора будівельної фірми-підрядника.

Раніше повідомлялося, на Буковині кладуть новий асфальт прямо у калюжі.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса