На Буковині працівники "Укртрансбезпеки" отримають відеореєстратори

До кінця року Чернівецька область отримає три мобільні пересувні комплекси, які зможуть курсувати по всій області

Depo.Чернівці
27 вересня 2017 15:50
ФОТО: depo.ua

Вони виявлятимуть порушників, які возять перегрузи і псують дороги. Про це на прес-конференції заявив голова Служби Голова "Укртрансбезпеки" України Михайло Ноняк. Про це пише Depo.Одеса з посиланням на "Молодий Буковинець".

"Для тих порушників, які досі не розуміють, що перевантажені машини руйнують дороги, потрібен якісний габаритно-ваговий контроль. На сьогодні тільки один такий комплекс працює у Чернівцях.

Нові пересувні комплекси - це так звані кабінети на колесах. Вони зможуть працювати не лише по виявленню перегрузів, а й по пасажирському транспорту, таксі, виїжджати на рейди на річку", - розповів Микола Ноняк.

Також він зазначив, що у цих комплексах буде відеонагляд. Кожне робоче місце буде в он-лайн режимі. І це дозволить побачити, де і як працюють інспектора "Укртрансбезпеки".

Загалом по Україні таких пересувних комплексів буде 78. Їх закуповують за єврокошти.

Окрім того, інспектори Укртрансбезпеки будуть мати форму та відеореєстратори. У чернівецьких інспекторів вони, найімовірніше, з'являться наприкінці року.

"Щоби унеможливити корупційну складову, ми працюємо з посольством США, який допомагає забезпечити Службу Укртрансбезпеки нагрудними відеореєстраторами. Для того, щоби фіксувалися порушення. Це дасть можливість проаналізувати роботу кожного інспектора, наскільки ефективно та якісно спілкується з перевізниками, як фахово підходить до роботи. Цей проект запустили у Київській, Хмельницькій, Одеські, Миколаївській та Херсонських областях", - сказав Микола Ноняк.

Нагадаємо, раніше відеореєстратори отримали працівники підрозділу в Одесі.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса