Міська рада в Чернівцях тричі збереться цього тижня

Відбудеться чергова та позачергова сесія народних обранців

Depo.Чернівці
25 квітня 2017 12:02
ФОТО: depo.ua

Чернівецька міська рада тричі цього тижня збиратиметься на пленарні засідання, пише Depo.Одеса з посиланням на "Чернівецький Промінь".

Так, о 9.00 у середу, 26 квітня, депутати продовжать березневу сесію. Народні обранці вирішать, на що витратити залишки міського бюджету.

О 14:00 цього ж дня скликають позачергову сесію, депутати спробують подолати вето міського голови. Олексій Каспрук зупинив дію двох рішень міської ради, як таких, що суперечать діючому законодавству. Ідеться, зокрема, про створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста.

Мер також заветував рішення міської ради в частині відмови у поверненні до державної власності в особі Міністерства оборони України земельної ділянки за адресою вул. Григорія Мізюна, 20.

27 квітня о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається 27 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. У порядку денному - 30 питань, зокрема про розгляд електронної петиції щодо перевірки якості газу, який отримує населення та ініціювання оплати за спожитий газ кілокалоріями, а не за метри кубічні.

Нагадаємо, що 20 квітня чергова сесія міськради Чернівців перетворилася на циркову виставу.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса