Луценко розкритикував головного прокурора Буковини за спотворення "інституту угод"

Генпрокурор прокоментував ситуацію зі справою про незаконну вирубку лісу

Як передає Depo.Одеса, сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради за участі керівників регіональних прокуратур в ГПУ звернув увагу на спотворення прокуратурою Чернівецької області інституту угод під час розгляду справи про незаконну вирубку лісу.

"Інститут угод. У деяких регіонах прокурори спотворюють зміст цієї законодавчої ініціативи. Наприклад, Чернівецька область. Уклали низку угод про визнання винуватості з майстрами лісу. І вони визнали себе винними. А на кого вони вказали?! Я хочу на цьому загострити увагу. Угода - це не просто коли людина визнає себе винною, це, коли вона свідчить на організатора і дає дієві покази на того, хто організував цю схему і компенсує збиток, хоча б частково. У Чернівцях вони всі визнали свою вину, ні холери не компенсували, ні на кого не вказали, а суд "шльопнув" їм умовне і всі пішли додому. Це не робота", - зауважив Луценко.

Також голова Генпрокуратури України зазначив, що через таку угоду державі не було відшкодовано завданих збитків на суму у 300 тис грн.

"300 тисяч не відшкодовано, а угода заключена. Невеликі кошти, але вони складаються у піраміду", - додав Луценко.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса