Луценко розкритикував головного прокурора Буковини за спотворення "інституту угод"

Генпрокурор прокоментував ситуацію зі справою про незаконну вирубку лісу

Depo.Чернівці
15 лютого 2017 13:10
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради за участі керівників регіональних прокуратур в ГПУ звернув увагу на спотворення прокуратурою Чернівецької області інституту угод під час розгляду справи про незаконну вирубку лісу.

"Інститут угод. У деяких регіонах прокурори спотворюють зміст цієї законодавчої ініціативи. Наприклад, Чернівецька область. Уклали низку угод про визнання винуватості з майстрами лісу. І вони визнали себе винними. А на кого вони вказали?! Я хочу на цьому загострити увагу. Угода - це не просто коли людина визнає себе винною, це, коли вона свідчить на організатора і дає дієві покази на того, хто організував цю схему і компенсує збиток, хоча б частково. У Чернівцях вони всі визнали свою вину, ні холери не компенсували, ні на кого не вказали, а суд "шльопнув" їм умовне і всі пішли додому. Це не робота", - зауважив Луценко.

Також голова Генпрокуратури України зазначив, що через таку угоду державі не було відшкодовано завданих збитків на суму у 300 тис грн.

"300 тисяч не відшкодовано, а угода заключена. Невеликі кошти, але вони складаються у піраміду", - додав Луценко.

Більше новин Чернівців та Буковини читайте на Depo.Одеса