В Одеському припортовому заводі заявили про черговий саботаж приватизації (ХРОНІКА)

"Укртрансгаз" попередив про зниження тиску газу, який подається на завод з сьогоднішнього дня

В Одеському припортовому заводі заявили…

Як передає Depo.Одеса, про це повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник директора "Одеського припортового заводу" Микола Щуріков.

"На Одеський припортовий завод прийшло повідомлення з Укртрансгазу про зниження тиску газу, що подається, на завод починаючи з 8 ранку 29 березня. Це новий виток саботажу напередодні нового етапу приватизації і на тлі успішної і прибуткової роботи підприємства. Якщо під тиском НАКу Укртрансгаз зупинить подачу газу на завод то говорити про повторний запуск буде практично не можливо. Борги почнуть накопичуватися з геометричною прогресією", - заявив Щуріков.

Також Щуріков нагадав, що ОПЗ є небезпечним хімічним підприємством, яке на початку року змушено зупинило свої виробничі потужності і через нестабільну ситуації на заводі і різкого зниження зарплат кілька десятків унікальних фахівців були змушені звільнитися, і влаштувалися на аналогічних хімічних підприємствах в Африці.

Крім того, за словами Щурікова, профспілки хіміків готують масштабну акцію протесту 30 березня в Києві.

ХРОНІКА

12:42 На Одеському припортовому заводі робітники заблокували газорозподільну станцію

На місці перебуває близько сотні працівників ОПЗ, які вимагають подати газ на виробництво

09:53 Одеський припортовий завод знову виставлять на торги

Фонд державного майна України спробує знову продати Одеський припортовий завод

Нагадаємо, 28 грудня минулого року уряд реструктуризував борг ОПЗ перед "Нафтогазом", а після провалу приватизації заводу був зупинений 30 грудня 2016 року.

ОПЗ - найбільший виробник карбаміду (940 тис.тонн на рік) і займає друге місце за обсягом виробництва аміаку (1,16 млн тонн на рік).

При заводі функціонує морська перевалка хімічних вантажів (аміаку і карбаміду) - найважливіша ланка для транзиту російського аміаку, виробництва "Тольяттіазот". Потужність перевалки - 4 млн тонн на рік, при потужності аміакопроводу 2,5 млн тонн на рік. Також є потужності для перевалки карбаміду - 3,6 млн тонн на рік, і метанолу - 1 млн тонн на рік.

У 2015 році перевалка принесла 7% загальної виручки заводу - $ 35 млн з $ 513 млн.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme