Одеситка стала призером Всесвітнього турніру з карате

На престижному турнірі Karate 1 - Premier League одеська спортсменка завоювала срібну медаль

Нещодавно у Роттердамі відбувся престижний турнір Karate 1 - Premier League, де у змаганнях взяли участь 1013 учасники з 264 команд 67 країн світу, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу міської ради.

Одесу на змаганнях представила каратистка Анастасія Степашків, яка завоювала срібло в категорії куміте понад 68 кг. Одеситка виграла 5 боїв у таких спортсменок: Bergwerff Kim (Голландія) з рахунком 1: 0, Coppola Neri Alessia (Італія) - 1: 0, Celan Bujas Anamarija (Хорватія) - 2: 0, Bruederlin Ramona (Швейцарія) - 3: 2 , Chatziliadou Eleni (Німеччина) - 2: 2.